,  

Zdrada – to może spotkać każdego!

Od 1 marca w dni powszednie o godzinie 21.00 kanał CBS Reality emituje 11. sezon trzymającego w napięciu serialu dokumentalnego „Zdrada”. Romanse i miłosne tajemnice bohaterów wyjdą na światło dzienne! Niewierni kochankowie będą mieli swoją chwilę wątpliwej sławy. Niczym celebryci z pierwszych stron gazet zostaną prześwietleni i nic nie uda im się ukryć!

Prezenter telewizyjny i dawny hollywoodzki aktor, Tommy Grand, wraz z zaufanym zespołem prywatnych detektywów żądnych skandalu zrobią dosłownie wszystko, aby mieć na oku swoich podejrzanych. Zakradną się do ich domów i biur, zainstalują ukryte kamery i będą obserwować postęp wydarzeń. Jeśli uda się złapać podejrzanego na gorącym uczynku, Tommy i jego zespół pokażą materiał dowodowy swojemu klientowi – często w miejscu publicznym – jeszcze zanim dojdzie do konfrontacji z niewiernym partnerem.

 

W programie emitowanym na CBS Reality zdrady na światło dziennie wyciąga prezenter wraz z detektywami. Wynajęcie detektywa to najlepszy sposób, by przyłapać niewiernego partnera na oszustwie. W przypadku znanych osób zwykle nie jest to konieczne. W tym wypadku zwykle wystarczają działania paparazzi. Informacje o zdradach wśród celebrytów od razu pojawiają się na pierwszych stronach tabloidów i na plotkarskich portalach. Trudno ukryć, że ma się kochankę, gdy za każdym rogiem czai się ktoś z aparatem. Ciężko wymykać się na potajemne schadzki i zdradzać męża, gdy jest się rozpoznawanym dosłownie przez wszystkich!

 

Zdrada szybko wyszła na jaw w przypadku romansu aktorki Kristen Stewart (znanej fanom filmowej sagi „Zmierzch”) oraz reżysera „Królewny Śnieżki i Łowcy”, Ruperta Sandersa. Para poznała się w czasie współpracy na planie filmowym, a robione im z zaskoczenia zdjęcia pokazały, że łączy ich coś więcej niż tylko kontakty zawodowe. Być może była to prawda, być może jedynie PR-owe zagranie promujące kinową premierę, faktem jest to, że Kirsten została wówczas porzucona przez swojego stałego partnera, Roberta Pattinsona.

 

Jak się okazuje wspólna praca często zbliża aż za bardzo. Tak stało się również w przypadku Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Obydwoje grali w serialu „Barwy szczęścia” razem z ówczesną partnerką Krawczyka i matką jego dzieci – Anetą Zając. Para, która nazwała się później „ciałem astralnym” wzbudziła swoim zachowaniem wielkie medialne poruszenie. Aktor został ostro skrytykowany za to, że przestał interesować się malutkimi synami, którzy mają problemy ze zdrowiem. Coraz częściej w prasie i internecie pojawiają się sygnały, że sielanka astralnego ciała ma się ku końcowi.

 

Nie zawsze znani aktorzy zdradzają swoje partnerki z osobami z branży. Tak było w przypadku bardzo nagłośnionej medialnie zdrady, której dopuścił się Jude Law. Zdradzał on swoją partnerkę Sadie Frost z… nianią ich dzieci! Jak się okazuje ma on słabość do opiekunek – Siennę Miller zdradził w identyczny sposób! Dowiedziały się o tym nie tylko jego partnerki, ale także cały świat!

 

Czasem skok w bok bywa bardzo kosztowny. Celebryci nie tylko są bardziej narażeni na to, że zdrada się wyda. Zwykle mają także więcej do stracenia – ich majątki w Stanach przekraczają często kilkadziesiąt milionów dolarów. W takiej sytuacji jest czym się „dzielić” z oszukanym partnerem! Harrison Ford musiał zostawić swojej żonie aż 85 milionów dolarów. Tyle kosztowało go oficjalne odzyskanie wolności, by mógł związać się z ukochana Calistą Flockhart.

 

Zdrady wśród celebrytów ciężko jest ukryć. Podobnie jest w programie „Zdrada”, którego 11. sezon możecie oglądać na kanale CBS Reality! Przed prowadzącymi nic się nie ukryje, a zazdrośni partnerzy przekonają się, czy ich przeczucia były słuszne!

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.