, ,  

Zdesperowany, cierpiący na niedowład męskiego członka – Sara May

O kim tak powiedziała?

Sara May wróciła do swojego starego zajęcia, czyli krytykowania celebrytów i gwiazdy. Tym razem sięgnęła po Kubę Wojewódzkiego. Co łączy Kasię Szczołek i Kubę Wojewódzkiego? Tak samo lubią oceniać negatywnie innych.

Szczołek tym razem pojechała po Wojewódzkim ,  krytykując jego udziały w programach muzycznych, w których ocenia innych. Twierdzi, że ten nie zna się zupełnie na muzyce.

Bez wykształcenia typowo muzycznego i bez merytorycznej wiedzy wypowiada się o muzyce Kuba Wojewódzki i nazywa się oficjalnie dziennikarzem muzycznym. Co za parszywy medialny oszust. Żeby pisać o muzyce to całe życie trzeba poświęcić tej dziedzinie i zdobyć gruntowne wykształcenie muzyczne. Kuba Wojewódzki i Robert Leszczyński z tupetem i pewnością siebie oceniają występy gwiazd, piszą recenzje płyt, krytykują koncerty . Budzący powszechne politowanie Wojewódzki, zdesperowany prawie 50 letni stary-malutki, cierpiący na niedowład męskiego członka, zakłamane bydle, które dla kasy zrobi wszystko, pozwala sobie na nazywanie się dziennikarzem muzycznym. Nie ma mowy o profesjonalnym dziennikarstwie muzycznym w jego przypadku. Kuba pomija w krytycznych ocenach swoich znajomków i kolegów bankietowo-imprezowych, łączą go dziwne związki z damskim bokserem, zadaje się z wokalistkami bez głosu, które mają przy dupie kasę, a i dupę otwartą na jego zachcianki. Lubi otaczać się naiwnymi panienkami ,które będą wielbić go bezgranicznie za cenę kilku fotek u jego boku w prasie kolorowej. Facet jest zakompleksioną chodzącą dziennikarską parodią. Jako showman jest niezastąpiony. Do jego programu natomiast przychodzą głównie desperaci, którzy potrzebują taniej i prymitywnej reklamy. Dają z siebie zrobić durniów i macać się po tyłkach. Co z tego, że jest błyskotliwy, inteligentny o niecodziennym usposobieniu sarkastyczno-ironicznym, skoro próbuje zajmować się działką o której uprawianiu nie ma pojęcia czyli muzyką. To showman, ale nie dziennikarz muzyczny. Utrzymuje się w showbiznesie z chamstwa, z braku zasad i zahamowań. W tym jest mocny. Natomiast jako profesjonalny dziennikarz muzyczny nie ma racji bytu – napisała Sara.

Ostro! Będzie odpowiedź?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.