Zbyt zdolna by jej kariera ruszyła z miejsca!

 Natasza Urbańska tańczy, śpiewa i gra. Co robi najlepiej, do jakiej kategorii przypiąć tę ładną , młodą kobietę?


Natasza Urbańska nie potrafi do siebie przekonać widzów. Zbyt wiele słodzenia na swój temat do swojej osoby raczej odpycha niż przyciąga. Mało tego, nie przekonuje do siebie też stacji telewizyjnych. Najważniejsza ocena to jest ocena jej męża.

W końcu przerwała milczenie i powiedziała kilka słów dla Plejady.pl o swoim samopoczuciu.

Jak się czuje? Przede wszystkim potwornie zmęczona, ale też potwornie dumna z pracy jaką wykonałam. Cieszę się bardzo, że wzięłam w tym udział i będą to niezapomniane wrażenia. Ciesze się, że mogłam dotrzeć do tego finału i zmierzyć się sama ze sobą.

Sama ze sobą? Cóż za egoizm, przecież mierzyła się z Anią Muchą.

Ja wygrałam w oczach moich przyjaciół, w oczach ludzi, na których zdaniu mi zależy. Janusz mi dzisiaj powiedział "Dla mnie to ty wygrałaś" – mówi Urbańska.

I znowu ten Janusz, widzowie się nie liczą?

Finalistka prosi na koniec widzów, by trzymali za nią kciuki. "Może się jeszcze zobaczymy"
– zapowiada. Może!

To nie pierwsza porażka Nataszy, kiedy przegrywa z inną gwiazdą. Przegrała już w Jak Oni piewają z Agnieszką Włodarczyk. Wtedy też nie przekonała widzów do siebie. Za co mają kochać ją fani i jak zdobyć nowych?

Kim w zasadzie jest Urbańska? Jeśli tancerką, to po co rywalizowała z amatorami? Jeśli wokalistką, to po co wystąpiła w „JO”? Jeśli aktorką, to w czym ostatnio zagrała?
pyta Fakt.

Nawet TVN nie wie jak traktować tę osobę. Do jakiego programu można było by ją przypiąć? Ona sama chyba nie wie co tak na prawdę chce robić. apie się wszystkiego o wiele za wiele. Dla Urbańskiej najważniejsze jest co powie jej mąż! Póki tak będzie jej kariera nie ruszy z miejsca a widzowie jej nie pokochają.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.