Zbliża się finał programu Big Brother 4.1

Już 16 grudnia o godzinie 20:00 widzowie Czwórki dowiedzą się, który z uczestników reality show zdobędzie serca telewidzów i otrzyma główną nagrodę.


Finał programu Big Brother 4.1 jest również świętem Czwórki. Reality show – to strzał w dziesiątkę. Program dwukrotnie podniósł wyniki oglądalności stacji. Decyzja o kolejnej edycji reality show jeszcze nie zapadła. Trwają rozmowy pomiędzy kierownictwem Czwórki a Endemol Polska dotyczące nowej edycji.

16 grudnia o godzinie 20 odbędzie się finał programu Big Brother 4.1. Widzowie Czwórki przekonają się, który z uczestników reality show wzbudził największe emocje i zdobył główną nagrodę. Galę finałową uświetni występem Stachursky.

Ponowne sięgnięcie po formułę Big Brothera, okazało się dla Czwórki strzałem w dziesiątkę. Program zwiększył oglądalność stacji w tzw. prime time prawie o 90% w porównaniu z rokiem ubiegłym. Dało to stacji prawie trzyprocentowy (dokładnie 2.78%) udział w rynku, co w porównaniu z poprzednim rokiem (średnie udziały na poziomie 1,52% w 2006 roku), co stanowi prawie dwukrotny wzrost średniej oglądalności stacji w paśmie pomiędzy godziną 20.00 a 21.00.

Jeszcze lepiej przedstawiają się wyniki oglądalności programu w zakresie dotarcia do grup docelowych. Dla przykładu w paśmie w godzinach: 20.00 do 21.00: odnotowano 436 procentowy wzrost oglądalności stacji wśród widowni w przedziale wiekowym 16-29 lat.

Kierownictwo Czwórki rozważa kontynuację reality show Big Brother na antenie stacji. Jednak decyzja o kolejnej edycji programu jeszcze nie zapadła. Obecnie trwają w tym temacie przedmiotowe rozmowy pomiędzy kierownictwem Czwórki a Endemol Polska. Pewnym jest, że jeśli kolejny program Big Brother pojawi się wkrótce na antenie Czwórki, to zaskoczy widzów nowatorskimi, na skalę światową, pomysłami. Kto poprowadzi kolejną edycję Big Brother w Czwórce? Kto zamieszka w domu Wielkiego Brata? Czym zaskoczy Wielki Brat w nowej edycji? Jakie nowinki technologiczne wzbogacą program? To tylko niektóre z pytań na temat kolejnej edycji reality show Big Brother na antenie Czwórki.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.