Zazdrosny mąż Haliny Mlynkovej

Nie dla wszystkich udział partnera w programie „Taniec z gwiazdami” to powód do zadowolenia i dumy.

ukasz Nowicki wolałby żeby jego ukochana została w domu zamiast dać się obmacywać, przytulać i okręcać przez innego faceta.


ukasz jest po prostu zazdrosny o Halinkę Mlynkovą, której nie odda w ramiona innemu facetowi. Udzielając wywiadu powiedział, „Jaki facet byłby zadowolony z takiej sytuacji? Mam po prostu dzieło sztuki w domu i jeżeli mój obraz jest dotykany przez kogoś obcego, robię się zazdrosny". Nic dziwnego, że nawet w pracy znajduje powód do zazdrości, bo nie często można widzieć tak zakochane w sobie małżeństwo. Halina i ukasz wzięli ślub cztery lata temu a ich miłość rośnie z każdym dniem, czego najlepszym dowodem jest pojawienie się synka Piotrusia.

Dlatego też Halina uspokaja swojego męża słowami „Czujemy do siebie więcej niż na początku. ukasz jest, co prawda zazdrosny, jak to facet, ale jest też mądry". Nowicki chcąc trochę spuścić z tonu zażartował, że w sumie nie jest za bardzo zagrożony, bo jego ukochana nie gustuje w mężczyznach pokroju tancerza „Robert Rowiński nie wie, że jak na gust Haliny, jest za chudy. Ona lubi panów troszkę misiowatych”

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.