,  

Zawodowa piosenkarka w X-Faktor (video)

Polsat

O kim mówimy?

Marina Milov wystąpiła w ostatnim  castingowym odcinku X-Faktor. Po występie Czesław Mozil nie znając Mariny powiedział: Swobodnie poruszasz się po scenie, jesteś urocza.

Gdzie brała udział dziewczyna i gdzie już pracowała? Takich odkryć dokonał nasz czytelnik, który nie jest zachwycony udziałem Mariny w show i na dodatek tego, że może namieszać w X-Faktor.

Marina Milov, brała udział także w Fabryce Gwiazd -Polsatu i zaszła tam bardzo wysoko, bo była w 12stce finalistów i występowała w odcinkach na żywo ! Odpadła w 3 odcinku. Tak więc dziewczyna ma doświadczenie. Marina Milov przyjęła sobie pseudonim artystyczny Marishaa, i jeszcze przed pojawieniem się w XFactorze wydała swój debiutancki singiel – dowiedział się nasz informator, który dodaje –Do tego singla nakręciła już także teledysk z grupą 13! Tak więc, czy to program dla takich ludzi ? Czy potrzebny był jej udział w tym programie ?

Posłuchajcie jej debiutanckiego singla i odpowiedzcie naszemu informatorowi na nurtujące go pytania, przypominamy ,że Gadulek już pisał o Marishy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.