,  

Zawadzka odpadnie z TzG tym razem?!

newspix.pl

Bukmacherzy nie dają za wygraną a nóż uda się tym razem?

Bukmacherzy nie pozostawiają już złudzeń, to ostatnia niedziela dla Doroty Zawadzkiej wg nich.

W najbliższą niedzielę rywalizacja w XII edycji „Tańca z Gwiazdami” osiągnie półmetek. Na parkiecie pojawi się już tylko 7 par, najgorsza tradycyjnie zatańczy po raz ostatni. Według specjalistów Star-Typ Sport (STS), w tym tygodniu najbardziej prawdopodobne jest odpadnięcie popularnej Superniani, czyli Doroty Zawadzkiej.

Po niespodziewanym odpadnięciu Andrzeja Młynarczyka, który tańczył w parze z Blanką Winiarską, rywalizacja mocno się zacieśni. Według najnowszych prognoz bukmacherskich Dorota Zawadzka jest teraz główną kandydatką do pożegnania się z programem. Tuż za nią plasuje się bokser Andrzej Gołota. W typach na zwycięstwo w ósmym odcinku przodują niezmiennie Patrycja Kazadi i Edyta Górniak. Wydaje się, że Paweł Staliński nie jest już zagrożony, a po ostatnim odcinku stał się jednym z faworytów. Pewne awansu powinny być także Maria Niklińska i Monika Pyrek.

Ósmy odcinek będzie na dobrą sprawę pojedynkiem świetnych tancerzy oraz ulubieńców publiczności, przez co ciężej przewidzieć dokładne rozstrzygnięcia. Według nas, sympatia widzów może nie wystarczyć do pozostania w programie Dorocie Zawadzkiej. Jak pokazał zeszłotygodniowy program, warto ryzykować obstawiając według różnych wariantów, które oferujemy – komentuje Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport.

Najbliższy weekend zapowiada się niezmiernie ciekawie. Obok wspomnianego „Tańca z Gwiazdami” rozegrany zostanie pierwszy półfinał innego show TVN – „Mam Talent”. Oba te wydarzenia są dostępne w ofercie firmy bukmacherskiej firmy Star-Typ Sport.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.sts.pl w zakładce „Rozrywka

Zgadzacie się z nimi?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.