, ,  

Zawadzka odpadła z TzG!

Michał Pieściuk / newspix.pl

Bukmacherzy tym razem się nie pomylili!

Dorota Zawadzka już nie zatańczy. Zagrożony też był Paweł Staliński, kto odpadnie w następną niedzielę?Chyb po raz pierwszy widzieliśmy we wczorajszym odcinku Kasię Skrzynecką przyzwoicie ubraną, Morelowa zwiewna sukienka z falbankami na to brązowy żakiet, chociaż ten mógł być nieco delikatniejszy do sukienki jaka miała na sobie.

Paweł Staliński zatańczył walca wiedeńskiego, i chociaż niezbyt się podobał Iwonie Pavlović walc w jego wykonaniu, za urodę dostał aż 35 pkt, aż taki piękny?

Monika Pyrek wg jurorki miała leżeć na swoim partnerze w rumbie jaką tańczyła. Robert wyparł się by Monika na nim leżała, cokolwiek miał na myśli- 37 3kt.

Dorota Zawadzka ciągle gadała o miłości do męża i przedstawiła go jeszcze w programie. Ten odcinek dla niej był najgorszy a mąż chyba nie przyniósł jej szczęścia, odpadła.- 29 pkt

Andrzej Gołota z limem nad okiem z Magda Michno-Soszyńską zatańczył rumbę i w końcu zaczyna dotykać swoją partnerkę w tańcu Co na to jego żona Mariola? – 21 pkt

Edyta Górniak jak nie o kobietach to o sobie, doszła do momentu kiedy powiedziała,że nie jest divą, bo puste a u niej przyszedł czas na emocje bo do tej pory wszyscy ją odczłowieczali. Edyta tańczyła walca angielskiego, miała na sobie piękną niebieską sukienkę a walc w jej wykonaniu był cudny , jednak pierwszego miejsca nie zajęła. –  40 pkt

Paricia Kazadi ostatnio mówiła, że sporo schudła ale nogi parówki jej pozostały. We wczorajszym odcinku wytańczyła sobie 40 pkt za cha-chę. Czerwona płachta przyszyta z tyłu sukni, trochę jej te paróweczki zasłaniała.

Marysia Niklińska , która już nikomu nie pozostawia wątpliwości, że jest na samym szczycie show, tego chyba nikt się nie spodziewał a debiutujący Tomek Barański musi być szczęśliwy, bo jeśli doprowadzi Marysię do zwycięstwa, będzie konkurencją dla Rafała Maseraka, może już jest? Za tango para otrzymała 40 pkt.

Wczorajszy odcinek wygrała Marysia Niklińska, druga była Patricia Kazadi, trzecia Monika Pyrek , czwarta Edyta Górniak, dalej Andrzej Gołota i na końcu Paweł Staliński.

Czytaj też: Lis i Rusin mają takie same torebki!

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.