,  

„Zatrudnienie cieszącej się opinią snobistki Urbańskiej i nie panującego nad emocjami Józefowicza to świetne posunięcie”- Tymochowicz

Widzowie będą ciekawi, co ma do powiedzenie kobieta urzeczywistniająca niezrealizowane ambicje męża

Taniec z gwiazdami przechodzi wielką metamorfozę. Zamiast Katarzyny Skrzyneckiej zobaczymy Nataszę Urbańską, zamiast Zbigniewa Wodeckiego, Piotra Józefowicza.

W sprawie postanowił wypowiedzieć się Janusz Tymochowicz, specjalista od wizerunku, który twierdzi, że na pojawienie się w programie małżonków, na pewno jeszcze lepiej wpłynie na program , jednak nie na nich samych.

Plotki i spekulacje towarzyszące rewolucyjnym zmianom w Tańcu z gwiazdami to wyśmienity pomysł marketingowy. Przecież telewizji TVN chodzi tylko o to by kura znosząca złote jajka wciąż była interesująca dla telewidzów. Nie jest ważne czy lepsza jest Skrzynecka, czy Urbańska, przedstawienie musi trwać. Mimo to zatrudnienie cieszącej się opinią snobistki Urbańskiej i nie panującego nad emocjami Józefowicza to świetne posunięcie. Widzowie będą ciekawi, co ma do powiedzenie kobieta urzeczywistniająca niezrealizowane ambicje męża. Udział w programie może negatywnie odbić się na ich związku. Komuś może na przykład zależeć na tym, żeby ich skłócić. Dlatego zastanawiam się, co skłoniło tę parę do podpisania kontraktu z TVN. Moim zdaniem albo są bardzo zdesperowani w dążeniu do sławy, albo dramatycznie potrzebują gotówki – powiedział Twojemu Imperium Tymochowicz.

Zgadacie się z nim?

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.