,  

Zapowiada się nowy romans roku!

ImageZapowiada się wielki i głośny romans roku! Radek Majdan i Iza Janachowska. On nie opuszcza ani jednej chwili ćwiczeń na sali Tańca z gwiazdami.


Taniec z gwiazdami a może urocza, przemiła Iza tak działa na Radka, że nie można go ściągnąć z parkietu. Radkowi tak sie spodobał taniec a Iza najbardziej, że chce z nią spędzać każdą chwilę.

Zdaje się , że Doda w końcu poszła w zapomnienie. Radek znowu zaczął żyć. A wszystko to dzięki Izie, trenerki, która przygotowuje Majdana do występu w Tańcu z gwiazdami. Radek jest Izą zachwycony.

Iza jest naprawdę bardzo atrakcyjną kobietą – mówi podekscytowany Radosław Majdan w rozmowie z Super Expressem. – Naprawdę bardzo dobrze nam się współpracuje – dodaje.

Na sali ćwiczeń Radek jest bardzo posłuszny, robi wszystko co tylko Iza powie. Taniec nie jest jego najsilniejszą stroną, jednak robi wszystko by wypaść jak najlepiej. A Iza jest bardzo wyrozumiała.

Jest bardzo dobrą nauczycielką. Nie robi choreografii tylko pod siebie, patrzy na mnie. Jest cierpliwa i wyrozumiała -mówi o swojej partnerce Radek.

Radek w końcu poznał inne życie od tego, które miał do tej pory. W końcu znalazła się osoba, która go wysłucha . Prócz nowej miłości zdobędzie nowe umiejętności.

yczymy powodzenia.

Popatrzcie jak Radek ćwiczy.

Foto 1
Foto 2
Foto 3

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.