Zaplątani już dostępna na Blu-ray i DVD!

Mimo primaaprilisowego piątku specjalne, premierowe spotkanie z Julią Kamińską – odtwórczynią głównej roli w „Zaplątanych”, 50. pełnometrażowym filmie animowanym Disneya, który właśnie zadebiutował na polskim rynku na Blu-ray i DVD – odbyło się bez przeszkód i, co więcej, zakończyło się sukcesem. Gwiazda została ciepło przyjęta przez wszystkie zgromadzone osoby

Jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia spotkała się 1 kwietnia z fanami w warszawskim salonie Empik, mieszczącym się przy ulicy Marszałkowskiej. W trakcie spotkania odpowiadała chętnie na najciekawsze pytania związane z jej występem w „Zaplątanych”. Gwiazda serialu telewizyjnego „BrzydUla”, która w najnowszej animacji Disneya wcieliła się w postać pięknej i pełnej temperamentu Roszpunki, z przyjemnością umieszczała swój podpis na egzemplarzach filmu oraz plakatach.

Warto zauważyć, że Julia Kamińska, mająca w dorobku udział w dwunastej edycji telewizyjnego show „Taniec z Gwiazdami”, w niezwykły sposób zżyła się ze swoją bohaterką, dzięki czemu odpowiadanie na pytania z nią związane przyszło jej z niezwykłą łatwością. „Zakochałam się w tej postaci od pierwszego wejrzenia. Jest delikatna, a jednocześnie trochę szalona. Jest księżniczką, ale nie jest niedostępna ani wyniosła”.

O czym są „Zaplątani”?

Flynn, czarujący rzezimieszek, znajduje schronienie w opuszczonej wieży. Zastaje tam piękną i pełną temperamentu Roszpunkę, która czyni go swym więźniem. Dziewczyna, wychowywana przez matkę Gertrudę i odizolowana od świata, bardzo chce się wyrwać z odosobnienia. Dobija targu z Flynnem, po czym razem wyruszają w niebezpieczną podróż. W towarzystwie konia Maksimusa i nadopiekuńczego kameleona Pascala przeżywają mnóstwo niepowtarzalnych przygód. Film tworzy wraz z zestawem materiałów dodatkowych unikalną kompozycję, która rozbawi i wzruszy wszystkich członków rodziny, bez względu na wiek!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.