, ,  

Zapendowska idzie na wojnę z Korą

Kapif

Koniec zrównoważonej jurorki „Must Be The Music”. Możemy sprawdzić dziś wieczorem, co się będzie działo.

Do tej pory to Kory obawiali się uczestniczy polsatowskiego show Must Be The Music. Kora nie przebierała w słowach i szczerze mówiła co jej się nie podobało a co podobało. Nie brakowało słów niecenzuralnych. Polsat nie ma nic przeciwko takiemu zachowaniu jurora a wręcz przeciwnie. To podnosi ciśnienie nie tylko uczestnikom show ale także widzom. Ela Zapendowska postanowiła , że nie będzie stała z tyłu. Od dziś ma stać się drapieżną jurorką, nie mniej niż jej koleżanka.

Już w dzisiejszym odcinku pani Ela pokaże, co potrafi, a jej oceny zbiją z pantałyku niejednego uczestnika. „Buty mi nie spadły, lakier mi z włosów nie opadł na ramiona – było przyzwoicie. Ale tak śpiewa bardzo dużo dziewczyn w Polsce.” „Solistę trzeba by trochę kopnąć w tyłek, żeby się ożywił, bo stoi jak d…a” lub „Takie nijakie jest to, co robisz. Śpiewać nie umiesz, tańczyć również, słaby jesteś i tyle”. To tylko niektóre z komentarzy jurorki. – pisze Fakt.

Jest tylko jedno ale…

Dziś o 20:35 mamy wyłączyć światło na godzinę. To akcja ratowania ziemi, którą zorganizowało TVN. I się zastanawiamy, dlaczego właśnie dziś? Dlaczego nie w niedzielę, kiedy będzie emitowany casting X-Faktor?

Dziś o 20 mamy Bitwa na głosy TVP2 i Polsatu Must Be The Music.

Przypadek?

Zobacz też: Ania Przybylska urodziła! Ma…

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.