Zaniedbane dzieci Mandaryny

Mandaryna w zeszły weekend spędzała wakacyjny czas z dziećmi w Krynicy Morskiej.
 
Wydawało się że dzieci milo spędzają czas z mamą której ciężko znaleźć czas w swoim szalonym świecie. Wszystko to było jednak tylko przykrywką. Marta wzięła dzieci nad morze ale kazała im zająć się sobą nawzajem żeby dały jej czas pracować w „Letniej Szkole”.


Xavier i Fabienne bardzo niezadowoleni z wycieczki okazali się nieznośni dla wszystkich. Jeden z reporterów opisuje ich zachowanie „ Nie słuchały Mamy i sprawiały wrażenie obrażonych na cały świat. Fabienne wcale nie chciała pozować do wspólnych zdjęć z mamą i wciąż odchodził gdzieć na bok, a Xavier rzucał piaskiem w fotoreporterów i nie chciał nawet spojrzeć w obiektyw.”

Wgląda na to że dzieci które nie maja matki na co dzień i wychowuje je praktycznie Michał są rozpuszczone i nie mają szacunku do Marty. Piosenkarka tłumaczy się że jej brak czasu spowodowany jest troską o przyszłość potomków. Mieszka z dziećmi u przyjaciółki i chce w końcu kupić małą rezydencje pod Warszawą żeby dzieci miały swój kąt. Ale czy z takimi intencjami można jej wybaczyć zaniedbanie dzieci?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.