Zamknęła się w klasztorze!

 Jakie wakacje z Bodnarem? Nie ma żadnych wakacji, ona medytuje zamknięta w klasztorze! tego chyba nikt się nie spodziewał po Edycie Górniak!


Jeszcze jedna zwariowana gwiazda, która pragnie by o  niej pisać, zamiast zabrać się za pracę i tworzyć utwory bo warunki do tego przecież ma.

Edzia kilka miesięcy temu przeszła na buddyzm. Na jeden tydzień zamknęła się w jednym z buddyjskich klasztorów i medytowała. Wstawała o 5 rano i cały dzień medytacje.

By pogłębić swoje doświadczenia, dwa tygodnie temu poleciała do Azji, która jest kolebką buddyzmu. W tajlandzkim klasztorze Edyta spędziła osiem dni – donosi Fakt. Właśnie wtedy wszystkie media i tabloidy spekulowały, że ona poleciała z Bodnarem na wakacje .

Jak wygląda dzień w buddyjskim klasztorze?

Dzień w klasztorze zaczyna się około 4–5 rano. Kobiety nie mogą spać w klasztorze, tylko są umieszczane w pokojach gościnnych niedaleko świątyni. Rano odbywa się pierwsza modlitwa, podczas której czytane są nauki Buddy. Atmosfera jest bardzo radosna, mnisi bez problemu odpowiadają na wszystkie pytania – mówi lama Rin Czena z Centrum Buddyjskiego.

W ciągu dnia podawane są tylko dwa posiłki. Raczej nie jest przestrzegany wegetarianizm, choć buddyści nie mogą poprosić np. o zabicie zwierzęcia na posiłek. Przestrzegany jest także odpowiedni strój. Wykluczone jest noszenie spódniczek, czy szortów. To byłaby obraza dla mnichów. W ciągu dnia wielokrotnie powtarza się mantrę, czyli słowa Buddy. Spać idzie się około 22, aby zebrać siły na następny dzień – dodaje lama Rin Czen.

– Edyta wyjechała po to, by oczyścić umysł i ciało. Dużo medytowała i to jej bardzo pomaga. Ona podchodzi do tego naprawdę poważnie – powiedziała nam znajoma piosenkarki. – Po całym tym zamieszaniu i szumie wokół jej osoby było jej to bardzo potrzebne – dodaje.

Po powrocie pokaże więcej pewnie niż dotychczas. Będzie wrzało oj będzie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.