, ,  

Zamiast Dody Indianin! (zdjęcia)

 Majdan na dobre rozliczył się z przeszłością, choć złośliwi mówią, że po tej parze wszystkiego można się spodziewać i jeszcze mogą wiele wspólnego szumu w mediach narobić.


Darek Majdan zawitał niedawno w salonie tatuażu w Szczecinie, gdzie pozbył się na dobre wizerunku Dody z lewego ramienia.

Dlaczego akurat Indianin? Majdana zawsze fascynowała ta kultura. Zbiera od lat figurki przywódców indiańskich. Wierzy, że przyniosą mu szczęście. Ale głównym powodem jest zamknięcie tego rozdziału życia, które było pechowe. Tatuując sobie podobiznę Dody na ciele, wierzył, że to będzie miłość do końca życia, a okazało się , że to życiowa pomyłka.

Doda widywana była co chwila z innym facetem. A to Nergal z zespołu Behamoth, a to tajemniczy architekt i jeszcze facet z biura podróży, który ją zabiera do Dubaju. Każdy znich wpatrzony w nią jak w obrazek. Majdan w tym czasie nie miał nikogo. Nie było zdjęć przynajmniej, by się prowadzał z jakąś panną.

Miejmy tylko nadzieję, że to on będzie górą i że w końcu spotka swoją drugą połówkę. W końcu jest naszym ziomalem:) Trzymamy za niego kciuki.

Foto 1
Foto 2
Foto 3

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.