,  

Zamachowski zostawił żonę!

ImageZbigniew Zamachowski ma czwórkę dzieci i piękną żonę, co się stało w tym związku?


ImageNa salonach zawrzało, gdy poszła plotka o Zbigniewie Zamachowskim, który podobno zostawił swoją żonę.

Na żywo donosi, że Zamachowski wyprowadził się z domu pozostawiając żonę i czwórkę dzieci dla niejakiej Agnieszki Glinki.

Nie plotkowało się o Zamachowskim bo i nie było o czym. Od lat był przykładnym mężem i ojcem. Dla rodziny jak mówił potrafi zrobić wiele.

Jestem odpowiedzialny za rodzinę, wziąłem kredyt na dom – mówił w jednym z wywiadów. 
Wystarczył moment nieuwagi i Zamachowskiego dopadła piękna ale i nieobliczalna kobieta. Dla niej stracił głowę i porzucił swoje poukładane życie.

Podobno Glińska to taka kobieta, dla której faceci tracą głowę. Płacz żony Zamachowskiego i ogłupiałe dzieci na sytuację nie pomogły. Zbyszek spakował walizki i wyszedł z domu!

Dla Glińskiej stracił swojego czasu głowę i porzucił żonę, Krzysztof Stelmaszyk.  Teraz ona go zostawiła. Agnieszką zauroczył się Borys Szyc, gdy był jeszcze studentem. Wtedy o względy reżyserki walczył czy też rywalizował z ukaszem Garlickim.

Zamachowski był już kiedyś żonaty. Jego pierwsza żona Anna Komornicka odeszła do … Magdy Femme, pierwszej  żony Wiśniewskiego.

Zbyszka możemy jeszcze oglądać w reklamach telekomunikacji. Reklamuje Neostradę z dziećmi. To pokazuje jaki jest związany rodzinnie.

Jednak jesteśmy przekonani, że nie jest on ostatnim facetem którego omotała Agnieszka Glińska. Jeśli już tyle związków rozbiła, będzie następny. Tylko głupi by wierzył, że taka kobieta pozostanie z nim do końca życia. Mamy nadzieję, że Zamachowski jednak pomyśli nim sprawa zajdzie za daleko.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.