,  

Zamachowski nie zostawił żony!

ImageOd plotek aż huczy w Teatrze Narodowym, a plotki dotyczą romansu Zamachowskiego z Glińską, on sam zaprzecza wszystkiemu.


Od jakiegoś czasu Zamachowski miał by mieć romans z reżyserką Agnieszką Glińską. Podobno nawet odszedł od żony, on sam wszystkiemu zaprzecza a wczorajsze popołudnie spokojnie spędził w domu.

To głupota! Nie odszedłem od żony – powiedział "Super Expressowi" Zbigniew Zamachowski. – Nie będę komentował tych plotek. Niech te rewelacje toczą się swoim torem – dodał spokojnie.

A toczą się, toczą… Od kilku miesięcy w środowisku teatralnym mówi się, że Glińska i Zamachowski mają się ku sobie. I że ich miłość wybuchła w pracy na deskach Teatru Narodowego. Plotki podsycał fakt, że ceniona reżyser teatralna dała Zamachowskiemu główną rolę w reżyserowanym przez nią spektaklu "Lekkomyślna siostra". Glińska sama zagrała niewierną żonę, która po przygodzie z kochankiem postanawia wrócić do męża. Próby trwały miesiącami, w lutym 2009 roku była premiera. Oboje mieli więc okazję, by zbliżyć się do siebie-dowiadujemy się z Super Expressu.

– Kiedy patrzę Agnieszce w oczy, a mam ku temu wielokrotnie sposobność, od razu zapominam tekst – miał mówić Zamachowski w jednym z dzienników tuż przed premierą spektaklu.

Nazbierało się tego trochę. A ponieważ Glińska znana jest z tego, że rozbija rodziny, swoją też rozbiła, pozostawiając uwiedzionego swojego czasu Stelmaszyka , zostawiła z nim wspólną córkę.

Jeśli to tylko plotki , to kamień z serca nam spada. Bo jakby to było, gdyby Zbigniew Zamachowski, któremu zawsze zależało na rodzinie nagle ją porzucił dla kogoś takiego jak Glińska.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.