Zamachowski dał kwiatki innej kobiecie!

ImageCzasem nadążyć nie można z wyskokami gwiazd i tak jest tym razem. Wpierw miała być kochanka i odejście od żony teraz Zamachowski pokazuje się z 25 latką.


Zbigniew Zamachowski zamieszany w romans z reżyserką Glińską, który dementuje sam zainteresowany. Jednak teraz został przyłapany jak wychodził z teatru z młodziutką aktorką  Magdaleną Turczeniewicz.

Magda trzymała w ręku bukiet kwiatów, czyżby to właśnie od Zbyszka?

Ciepły sobotni wieczór. Godzina 21. Pod Teatrem Małym w centrum Warszawy spaceruje piękna młoda kobieta. Widać, że na kogoś czeka. Nagle w drzwiach pojawia się on – Zbigniew Zamachowski. Kilka minut wcześniej opadła kurtyna w teatrze, w którym aktor wystąpił w sztuce "Wędrowiec". Zagrał tytułowego bohatera, który niczym syn marnotrawny wraca do domu po długiej nieobecności.

– donosi Super Express.

Po skończonej pracy Zamachowski zabiera dziewczynę do samochodu i odwozi ją do domu. Jednak nie zostaje u Magdy. Ona wysiada z samochodu i się oddala , on odjeżdża w kierunku swojego domu.

Czy kupił również taki bukiet dla swojej żony? Zanim nie wyszła afera z Glińską, nic się nie działo w okół Zamachowskiego. Teraz gdy się tylko pokaże z jakąś kobietą to musi być kochanka? Jeśli faktycznie ma kochankę to i tak wyjdzie, tylko pytanie, która to?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.