,  

„Żal mi Cichopek, to chyba równia pochyła” – Korwin-Piotrowska o Cichopek

Urocze dziewczyny z sąsiedztwa, jaką ona była, też się starzeją..

 Karolina Korwin-Piotrowska, nie pierwszej młodości dziennikarka programu plotkarskiego od jakiegoś czasu bawi w się w to samo co Sara May, czy ostatni Marcin Najman, czyli krytykę innych, nie zaglądając w lusterko. Na tapetę znowu przyszła Kasia Cichopek, o której Piotrowska mówi, że się dziewczyna starzeje.

Żal mi Cichopek, to chyba równia pochyła – wyznała Korwin-Piotrowska w jednym z wywiadów. – Urocze dziewczyny z sąsiedztwa, jaką ona była, też się starzeją i to jest dla nich zawsze wielki egzamin. Popełniła wiele błędów na starcie, to się teraz odbija. Przejadła się – dodaje z przekąsem prezenterka telewizyjna.

Kasia Cichopek nie przejmuje się ujadaniem starej panny.

Nie będę tego komentować. Są pewne sprawy, których się nie komentuje. To opinia pani Karoliny. Każdy ma prawo do swojego zdania – przyznał w rozmowie z „Super Expressem

Patrząc wczoraj na pierwszy odcinek Top Model, zwróciliśmy uwagę na twarz Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Kobieta w tym roku skończyła 40 lat ale niestety nawet metamorfoza jej nie mogła. Zalecilibyśmy Karolinie skorzystania z jednej z upiększających klinik warszawskich na Mokotowie, gdzie chodzą jej koledzy i koleżanki, by podniosła sobie policzki. Niestety one wyglądają na dużo starzej niż ma lat!

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze „Żal mi Cichopek, to chyba równia pochyła” – Korwin-Piotrowska o Cichopek

You must be logged in to post a comment.