Zakościelny zakochany!

 Iza Miko już dawno mu wywietrzała z głowy, jest znowu szczęśliwy.

Kapif


Maciek Zakościelny spotyka się z francuską modelką Diane i ma w planach zamieszkać z nią we Francji. Diane to pseudonim modelki i jest brunetką.

Maciek Zakościelny użył swoich znajomości, by osobiście poznać tajemniczą piękność. Okazało się, że Diane jest nie tylko początkującą kreatorką mody, ale także modelką. I choć nie bardzo zdawała sobie sprawę, że Maciek jest w Polsce tak znany, postanowiła umówić się z nim na spotkanie. – donosi Fakt.

No i stało się, Maciek podczas pokazów nie może oderwać od dziewczyny oczu, na pierwszym spotkaniu już zaiskrzyło między nimi.

Para zagra we wspólnym filmie, Czas honoru a także wybrali się już na wspólne wakacje na Mazury byli też w Malborku. Już niedługo wracają do Francji, gdzie mieszka modelka. Maciek zastanawia się czy nie wynająć mieszkania.

Pozostało tylko życzyć szczęścia na nowej drodze życia o ile taka się znalazła dla aktora. A my wyszukaliśmy kilka zdjęć francuskiej modelki Diane. Opis pasuje do zdjęć, jednak nie jesteśmy pewni czy to na pewno ta sama osoba.

Zobacz też: Doda i Nergal na Krecie! Mnóstwo zdjęć
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.