,  

Zakonnica zrzuciła habit dla Rutkowskiego

Historia jednej miłości

Luiza Krużyńska i Krzysztof Rutkowski byli gośćmi Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedzieli o tym jak się poznali, kiedy kobieta była jeszcze w zakonie

Jak się poznaliście? Podczas akcji rzucania na glebę? – pytał żartobliwie Marcin Prokop.

– W okolicach klasztoru prowadziliśmy działania, gdzie przechodziła grupa zakonnic, która przyglądała się tej całej akcji. Akcja była bardzo dynamiczna, szybka… Na to nadchodzi grupa zakonnic, która jedna z nich  do mnie zwraca się z pytaniem, czy ja w ogóle wiem co robię i czy miłosierdzie w jakiś sposób we mnie jakikolwiek istnieje i cz tak koniecznie trzeba w ten sposób a nie można tego inaczej.  Odparłem jej, że bardziej brutalniej traktuje sama siebie, ubierając się w habit–  opowiadał dalej swoje love story Rutkowski.

Zakonnica dostała wizytówkę od detektywa, jednak nigdy nie zadzwoniła, gdyż nie miała telefonu. Po kilku miesiącach napisała jednak list. To był początek kiedy była już zdecydowana, że dla miłości jest gotowa zrzucić habit.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Zakonnica zrzuciła habit dla Rutkowskiego

  • stanislaw

    a w sumie co to kogo obchodzi.Ze co..? ze zakonnica sie zakochala i odeszla z zakonu?.A co to ,czy ksieza nie robia tak samo?.Przynajmniej sa odwazne/i/ a nie sa w zakonach ,czy sa ksiezami a maja dzieci!.Tacy to sa dwulicowcy ,faryzeusze.A tu chociaz wszystko jest jasne .I to jest zdrowe.

You must be logged in to post a comment.