,  

Zakochana Suri?!

ImageAmerykańskie portale plotkarskie wywołały szum w okół Suri i syna Beckhamów!


Podobno 3 letnia Suri córka Katie Holmes i Toma Cruisa zakochała się w najmłodszym w synie Victorii i Davida Beckham, Cruzie Beckhamie.

Suri ma dopiero 3 lata i już by zaczęła się interesować chłopcami? To jakiś absurd!

Przypomnijmy, że Suri nie ma z kim się bawić na co dzień. Rodzice wyszukują jej tyle zajęć , że dziewczynka nie ma kontaktów z rówieśnikami. A nawet gdyby miała, to nie wolno jej się bawić z byle kim. Muszą to być dzieci z jej środowiska. Podobnie jak dawno dawno temu w czasach , w których by ł podział na klasy społeczne!

Natomiast Beckhamowie niedawno przeprowadzili sie i zamieszkali blisko Toma i Katie. Ich dzieci fakt, często się widują i też się bawią. Czy dziwne jest więc, że się polubiły i dogadały się?

Dzieci cudownie się ze sobą bawią. Cruz jest jak starszy brat dla małej Suri. Zawsze błaga Victorię, aby zabrała go do niej, aby mógł poskakać z nią na trampolinie i zagrać w różne gry. Oboje uczą się francuskiego i hiszpańskiego i mogą razem praktykować języki. Suri jest bardzo szczęśliwa, kiedy Cruz jest obok niej – donosi źródło.

Narysowała dwie postaci, jedną na różowo – siebie, drugą na niebiesko – jego. Stali wewnątrz gigantycznego serca i trzymali się za ręce – kontynuuje informator.
Myślą, że zakochała się w nim – donosi przyjaciel Cruise'ów.

Trzy letnia dziewczynka rysuje serduszko a może jeszcze amorka ? Niech już spiszą dokument, w którym będzie że dzieci są sobie przeznaczone i jak dorosną to mają się pobrać! Brak słów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.