, ,  

Zając i Krawczyk nadal będą razem grać w serialu

Nie zamierzają rezygnować z ról

Życie pisze dziwne scenariusze jednak bez nich jakże byłoby nudno. Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając byli parą siedem lat. Para rozstała się po tym jak Agnieszka Włodarczyk weszła do obsady serialu Pierwsza miłość,  w którym Zając i Mikołajczyk grają od początku jego istnienia.

Między Krawczykiem i Włodarczyk zaiskrzyło i niemal  z dnia na dzień poprzedni związek aktora przestał istnieć. Producenci obawiali się, że na planie mogą być konflikty, i  w końcu ktoś z tej trójki odejdzie. Nic z tego, żadne z nich nie ma zamiaru rezygnować.

Mamy przygotowane odcinki na najbliższy miesiąc. Cały czas kręcimy kolejne i we wszystkich wystąpi Aneta Zając. Zarówno ona, jak i Mikołaj Krawczyk nie rozważają rezygnacji ze swoich ról. Zapewniam również, że ci aktorzy nie stwarzają żadnych kłopotów na planie filmowym. Wiadomo, że życie czasami bywa skomplikowane. Ale Aneta w tym wypadku swoją postawą udowadnia właśnie, że jest w stu procentach profesjonalistką – powiedziała Twojemu Imperium osoba z produkcji serialu.

Komu będzie bardziej niezręcznie z tej trójki spotykać się codziennie na planie serialu?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.