Zażądała wynagrodzenia za występ w porannym programie!

ImagePaulla została ostatnio zaproszona do programu Pytanie na śniadanie do TVP2. Za swój udział w programie zażądała pieniędzy i to nie małych!


Paulla jest wschodzącą gwiazdą muzyki a juz gwiazdorzy. Piosenkarka czy tez gorsza kopia Edyty Górniak została zaproszona do porannego programu Dwójki. Ona i jej menedżer Dominik Borkowicz zażądali od telewizji pieniędzy za występ w programie śniadaniowym.

Zachowanie Paulli jest co najmniej bardzo dziwne. Muszę przyznać, że do tej pory nigdy nie słyszałam, żeby na przykład Maryla Rodowicz albo Edyta Górniak chciała pieniędzy za udział w programie. Rodowicz oraz inne gwiazdy bez zbędnych warunków przybywają do studia nawet, gdy jest on nagrywany wcześnie rano. Doskonale bowiem wiedzą, że ten program promuje ich dorobek artystyczny. Nie bez znaczenia jest też dla nich fakt, że dociera on codziennie do kilku milionów widzów. Czegoś takiego nie można lekceważyć – powiedziała yciu na gorąco redaktorka z TVP.

Zaproszenie oczywiście telewizja odwołała. Paulla straciła swoja szansę na promowanie się w TV publicznej. Pazerność czasem gubi.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.