Zagraj w Pimp My Ride by Coca-Cola Zero i odpicuj swoją wirtualną brykę!

Warszawa, 9 sierpnia 2011: Pewnie niejeden raz, oglądając program „Pimp My Ride” marzyłeś o tym, by choć raz zamienić się miejscami z ekipą „pimpującą fury” i samodzielnie odpicować jakąś brykę. Otóż niemożliwe stało się możliwe! Na Facebooku właśnie ruszyła gra „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero”, stworzona z myślą o fanach programu.

Specjalnie dla miłośników motoryzacji twórcy polskiej edycji programu „Pimp My Ride” stworzyli wyjątkową aplikację na Facebooku, dzięki której każdy może otworzyć swój własny wirtualny warsztat, gdzie gruntowne przerobi „oldschoolowe” samochody na wypasione cacka.

Użytkownik, wcielając się w profesjonalnego pracownika warsztatu, ma za zadanie naprawić, a następnie „odpicować” wybrany samochód. Aby przystąpić do zabawy, należy w pierwszej kolejności przyholować jedno z dostępnych aut. Zarówno za samochód, jak i wszystkie części potrzebne do jego naprawy, gracz płaci wirtualnymi pieniędzmi, które zarabia, wykonując drobne prace naprawcze. Dodatkową atrakcją, podgrzewającą atmosferę rywalizacji, są trofea, które gracz zdobywa w trzech kategoriach: znajomi, czas gry oraz wykonane prace. Kiedy bryka jest już gotowa, można ją podarować jednemu ze swoich przyjaciół na Facebooku, publikując „odpicowanego” posta na jego profilu.

Gra „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero” to oprawa graficzna na najwyższym poziomie oraz mnogość funkcji, które użytkownik odkrywa w miarę postępu w grze. Aplikacje można znaleźć pod następującym linkiem: www.cokezero.pl/facebook

Polska edycja kultowego programu „Pimp My Ride”, zatytułowana „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero” wystartuje tej jesieni na kanale MTV Polska.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Zagraj w Pimp My Ride by Coca-Cola Zero i odpicuj swoją wirtualną brykę!, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

9 komentarzy Zagraj w Pimp My Ride by Coca-Cola Zero i odpicuj swoją wirtualną brykę!

You must be logged in to post a comment.