„zaczyna, za przeproszeniem, bardzo wku… ” – Gienek Loska

Michał Pieściuk / newspix.pl

Co takie ?

Jakiś czas temu Gienek Loska przyznał się mediom, że kiedyś nadużywał alkoholu, co jednak jest już historią. Teraz żałuje swojego wyznania, dlaczego?

Trochę czuję się wykreowany na anonimowego alkoholika, co mnie zaczyna, za przeproszeniem, bardzo wku… Wszyscy uważają mnie za faceta po przejściach, co mnie irytuje. Muszę coś z tym zrobić – mówi Faktowi Loska. – Trochę żałuję, że się przyznałem do tego, że byłem alkoholikiem. Powiedziałem o tym raz, a resztę zrobili za mnie, bo to bardzo chwytliwy temat. Każdy ma swoje życie, człowiek pił, pił, pił i przestał. Byłem młody i głupi. Potem przyszedł czas na co innego – dodał.

Loska chce się rozwijać zawodowo i poświęcić się śpiewaniu .

– Chciałbym zatrzymać koniunkturę – jestem chwilowo na fali i jest dobrze. Chcę tylko pokazać, jak potrafię śpiewać i co śpiewam, a nie, kurde, dręczyć się dlatego, że jestem anonimowym alkoholikiem, którym w ogóle nie jestem. Przestałem pić i tyle – kończy swoją opowieść.

Gadulek życzy  powodzenia w dalszej karierze zatem

Zobacz też:Piasek jedzie po „X-Factor”. Ostro!

źródło: Fakt.pl

Damian Burzykowski / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze „zaczyna, za przeproszeniem, bardzo wku… ” – Gienek Loska

  • ania

    ….nie wkurzaj sie Gienek i tak jestes najlepszy …poprostu doskonaly olej plotkarzy…pozdrawiam

  • jadwiga

    bardzo bym chciala,zeby Gienek wygral-pieknie spiewa.

  • 60 latka

    Gieniu olej to, jesteś wspaniały pod każdym wzgledem,śpiewasz tak że dusza sie raduje/temu kto ją ma/imponujesz mi odwagą, a talent masz od Boga.Nikogo nie udajesz, jestes sobą, a osobowością powalasz.Piosenke”Hello” słuchałam 3 razy z rzędu i jeszcze nie miałam dosyć.Co do przeszłości każdy jakąś tam ma, w 90 % wcale nie chwalebną, tylko ludzie chcą się pokazać zawsze z najlepszej strony, udaja kogoś kim nie są, a Ty jesteś sobą.Jesteś super facetem, starsza pani Ci to mówi. Trzymaj się zdrowo i Twoja Rodzinka również.Pozdrawiam.

You must be logged in to post a comment.