Zaczęło się śledztwo w sprawie Niezgody!

ImagePoczątkowo sprawą Katarzyny Niezgody zajęło się ABW. Przyszedł czas na prokuratora.


Przypomnijmy Katarzyna Niezgoda wyprowadziła z banku PKO SA 16 milionów zł. Sposobem na wyprowadzenie takiej sumy, było załatwianie jej narzeczonemu fuchy a mianowicie szkoleń, które przeprowadzał Kammel i brał kasę. Dużą kasę.

Para ostatnio zaczęła się pokazywać na salonach, myśleli , że już nic im nie grozi? To źle myśleli, bo to dopiero zsię zaczyna. Po szczegółowym zapoznaniu się z materiałami sprawy, prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie Katarzyny Niezgody.

Według „Puls Biznesu”, Niezgoda mogła popełnić przestępstwo niegospodarności. Wyprowadzaniem pieniędzy z banku na rzecz Kammela naraziła swoich pracodawców na ogromne straty.

Ale prokuratura znalazła więcej niedociągnięć Niezgody. ledczy postanowili również dokładnie przyjrzeć się jednemu ze szkoleń w Chicago, które miały przejść trzy bliskie współpracownice pani wiceprezes. Jak dowiedział się dziennik, okazało się, że panie się nie pojawiły na większości zajęć. Pekao musiało zapłacić ponad 7 tys. dolarów (24 500 zł) za kurs, z którego panie nie skorzystały. Do tego dochodzą koszty zakwaterowania i podróży. Firma organizująca szkolenie podobno poinformowała Katarzynę Niezgodę o wszystkim. Jednak łaskawa pani wiceprezes nie skarciła swoich współpracowniczek.

A to jeszcze nie koniec!

Kammel robił szkolenia dla Banku PKO SA ale i jego ojciec miał z tego zyski! Christian Kammel też prowadził indywidualne szkolenia. Jak donosi „Plus Biznesu”, z jego usług korzystali głównie menedżerowie z pionu zasobów ludzkich, podlegających oczywiście Niezgodzie.

Mało Wam? To jeszcze dorzucimy informację , Kammel wynajmował mieszkanie osobom, które zostały przez bank ściągnięte z zagranicy do pracy w Warszawie. Mieszkanie to polecała Niezgoda. Osoby nieznające cen w Warszawie za mieszkanie o powierzchni blisko 70 metrów płaciły Kammelowi 3 tys. euro (ok. 13 500 zł) miesięcznie, czyli jakieś trzy razy więcej niż wynosi cena na wolnym rynku.

Do niedawna Niezgoda była jedną z najbardziej wpływowych Polek. Za przekręty jakich się dopuściła grozi jej nawet 10  lat więzienia.

Niech się cieszy wolnością  póki ją ma, a my mamy nadzieję, że dosięgnie ją sprawiedliwość. Bank PKO SA już powymyślał podwyżki swoim klientom, tłumaczy się, że wiele bankomatów za to są bezpłatne za granicami kraju. A co z tymi klientami, którzy nie korzystają z takich placówek bo nie jeżdżą za granicę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.