Zacięta walka faworytów „Tańca z Gwiazdami”

TVNPozostało sześć par, kto odpadnie następny?

Na parkiecie XIII edycji „Tańca z Gwiazdami” pozostało już tylko 6 par. Z programu odpadała Jagna Marczułajtis wraz ze swoim partnerem Krzysztofem Hulbojem. Podsumowując półmetek rywalizacji, eksperci firmy Star-Typ Sport (STS), wskazali głównych faworytów do zwycięstwa w popularnym show. Ich zdaniem, szanse Kacpra Kuszewskiego na osiągnięcie końcowego sukcesu są obecnie takie same, jak aktorki Katarzyny Zielińskiej.

Rywalizacja w ramach XIII edycji Tańca z Gwiazdami staje się coraz bardziej emocjonująca. Według przewidywań ekspertów STS, dotychczasowy lider rankingów popularności Kacper Kuszewski, stoczy walkę o zwycięstwo w całym programie z aktorką Katarzyną Zielińską. Identycznie będzie w niedzielnym odcinku – obie pary mogą być spokojne o awans do następnej rundy. Zdaniem bukmacherów z programu odpadnie Weronika Marczuk lub Katarzyna Pakosińska.

Ostatni odcinek pokazał, że w Tańcu z Gwiazdami możliwe są niespodzianki. Naszym zdaniem zwycięstwo Bilguuna Ariunbataara się jednak nie powtórzy, a faworytami najbliższego show są Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska, których szanse oceniamy obecnie równie wysoko – komentuje Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport.

Każde 100 zł postawione w salonie STS na odpadnięcie w niedzielnym show pary Weronika Marczuk – Jan Kliment, to wygrana w wysokości 193.45 zł. Trafne wytypowanie ostatniego tańca pary Kacpra Kuszewskiego lub Katarzyny Zielińskiej, da wygraną w wysokości 879.30 zł.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.