Zabierze syna mężowi!

ImageEdyta Górniak zapowiedziała, że zabiera syna do Kalifornii.


Dariusz Krupa jest załamany, po tym jak się dowiedział, że jego żona chce zabrać syna na drugi koniec świata.

Zrobię wszystko, żeby go uchronić przed tym zamieszaniem – zapewnia Krupa, z trudem opanowując nerwy.

Do tej pory Darek zajmował się synem, lecz każdego dnia może się wszystko zmienić.

 Brak mi słów, żeby skomentować to, co powiedziała Edyta – powiedział dla SE Krupa.

Edyta i Krupa mieszkają oddzielnie, ale dla dobra dziecka, Alanek ciągle zmienia miejsce zamieszkania pomiędzy ojcem i matką.

Kilka dni temu ojciec i syn spędzali miło ze sobą czas. Gdy wrócili do domu Edyta powiedziała Darkowi jakie ma plany na przyszłość zarówno osobiste jak i zawodowe. To było dla Darka jak uderzenie pioruna. Gdyż w nowych planach Edyty nie ma dla niego miejsca!

– Nie wiem, czy będę menedżerem Edyty, wszystko się okaże – ze smutkiem w głosie komentuje plany żony. – Najważniejsze jest teraz dla mnie, żeby zapewnić synowi spokojne życie, chociaż wiem, że w tej sytuacji jest to prawie niemożliwe. Zrobię wszystko, żeby go uchronić przed tym zamieszaniem – deklaruje.

– Darek jest już zmęczony całą tą sytuacją. Stara się nie komentować tego, co się dzieje, gdyż jest to tylko odbijanie piłeczki między nim a Edytą. Jednak wszystko wskazuje na to, że ona odbierze mu ukochanego synka – zdradza bliski przyjaciel pary.

A dopiero co mówiła, że nie chce rozwodu. Jednak z jej postępowania wynika zupełnie co innego. Czy Górnik wie w ogóle co mówi?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.