Za co kochamy Jolę?

Image

Nikt nie zaprzeczy, że Jola jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych osób, które zamieszkały w domu Wielkiego Brata. Ma tylu samo fanów co wrogów. W czym leży tajemnica jej popularności?


Przede wszystkim w oczy rzuca się jej ekscentryczny wygląd-zamiłowanie do lateksu,długich tipsów, piór, różu i błyszczyków. Jak przynała Jola, jeden błyszczyk potrafi zużyć w ciągu 2 dni. Nie należy też zapominać o miłości do koników, przede wszystkich pluszowych. Kiedy występowała w "Rozmowach w toku", Ewa Drzyzga postanowiła zrobic Joli niespodziankę i przyprowadziła do studia kucyka. Jola była przeszczęśliwa do momentu, kiedy konik zrobił kupę. Jej mina zdradzała zaskoczenie i obrzydzenie. Niemniej jednak, wszystko to składa się na to, że Jola jest lubiana. Nie możemy oczywiście pominąć kilku jej złotych myśli:)
– Jeden z uczestników podczas rozmowy wspomniał, że chciałby sprowadzić motor z Anglii, na co Jola odpowiedziała: "Uważaj, oni tam mają kierownice po drugiej stronie".
– "Co jesz?"-zapytała Jola. "Jagodziankę"-padła odpowiedź. "A z czym?".
– "Coś nie tak jest z tym księżycem. Cały czas zmienia miejsce".
– Jarek Jakimowicz zapytany przez Jolę o swoją bliznę odpowiedział, że oddał wątrobę swojej córce. Jola zmartwiona zapytała "Jak ty teraz żyjesz z jedną wątrobą?".

(Podane wypowiedzi Joli nie są dokładnymi cytatami, jednak sens jest zachowany)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.