, ,  

Za 100 tys. zł wyskoczy z trumny!

ImageTegoroczne show w Sylwestra będzie jeszcze mocniejsze od zeszłorocznego. Doda wyskoczy z trumny!


Za swój występ piosenkarka zainkasuje 100 tysięcy zł zaś Maryla Rodowicz, która będzie towarzyszyła Dodzie a może na odwrót jedynie 70 tys.

Doda zmieniła nie tylko kolory w swoich ciuszukach z różowego poszła w czarne i szare ale także jej występy mają być iście mroczne. Wszystko to za sprawą związku w jakim jest piosenkarka z Nergalem, liderem zespołu Behamoth.

– Doda jest strasznie podekscytowana pomysłem na występ. Wymyśliła, że będzie w piekle. Wokół niej będą sami mężczyźni, którzy mają się wokół niej wić jak podczas jakiejś nieziemskiej orgii – zdradza Super Expressowi przyjaciel Dody.

Przygotowanie tego show jest bardzo kosztowne, dlatego Dorota dostanie aż sto tysięcy. W tym jest jej gaża i pieniądze przeznaczone na przygotowanie występu – dodaje rozmówca tabloidu.

W zeszłym roku też zapowiadała wielkie niezapomniane show a było tylko wiercenie tyłkiem.

Na przygotowania Doda będzie miała tylko cztery dni. Maryla Rodowicz  na to wygląda, że będzie jedynie dodatkiem dla Dody, mniejszy budżet na pewno nie pozwoli jej na tak wystrzałowe show. Chociaż czy akurat ona musi aż tak bardzo się starać? W końcu jest jedyną królową polskiej sceny.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.