Z Top Model na ring?

StudioModel.pl

Zula Walkowiak w akcji?

Zula Walkowiak zdecydowanie należy do najbardziej rozwijających się uczestniczek TVNowskiego show „Top Model”.

Liczne sesje, własny program erotyczny w ogólnopolskiej telewizji aMazing, a teraz kontrakt z nową federacją sportów walk „AMW„, wyróżnia ją spośród pozostałych uczestniczek aktywnością.

Kontrakt Zuli z federacją nie dotyczy oczywiście jej udziału w samych pojedynkach, ale w ich oprawie.

„W ramach kontraktu, jaki podpisujemy z Zulą, będzie ona ambasadorką federacji AMW. Zgodnie z warunkami przedstawionymi przez Zulę, będzie ona reprezentowała wyłącznie najważniejsze pojedynki, do takich właśnie będzie należała 19 listopada gala „Fight Night” w Kaliszu, gdzie Zula wyprowadzi na ring zawodowego Mistrza Świata w Kick boxingu Mariusza Ziętka oraz zaprezentuje jego pasy, być może weźmie ona również udział tej nocy w reprezentacji pojedynku Marcina Najmana, który zadebiutuje w nowej federacji” – wyjaśnia Krzysztof „Gorzki” Gorzkiewicz, dyrektor artystyczny gali oraz wiceprezes federacji AMW.

AMW (Absolutny Mistrz Walk) to federacja łącząca w sobie boks, kick boxing i elementy Muay Thay, w przeciwieństwie do MMA, pojedynki toczone będą w „stójce”.

Założycielami federacji są zawodowy Mistrz Świata w Kick Boxingu Mariusz Ziętek oraz raper ( trenujący wspólnie z Ziętkiem kick boxing ) Gorzki (Krzysztof Gorzkiewicz).

Pierwszym pięściarzem, który zawalczy w niniejszej federacji będzie Marcin Najman, jego przeciwnik zaskoczy fanów sportów walk i nie tylko, za wcześnie jednak by zdradzać jego nazwisko.

„Planowany pojedynek Marcina zdecydowanie wzbudzi większe kontrowersje niż walki z Pudzianem czy Saletą” dodaje współorganizator gali Gorzki

 

StudioModel.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.