Z kim zatańczy Górniak w TzG?!

ImageJak myślicie z kim zatańczy Edyta Górniak w Tańcu z Gwiazdami, jeśli zgodzi się wziąć udział w show? Wybór dla niej partnera  jakoś nas nie dziwi.


Jeśli Edyta Górniak zgodzi się na występ w Tańcu z Gwiazdami jej partnerem będzie … nikt inny jak sam Rafał Maserak!

Edzia jeszcze nie potwierdziła swojego udziału w show, cóż nic dziwnego, ona zawsze trzyma wszystkich do ostatniej chwili w niepewności. Edyta spotkała się już w Rafałem Maserakiem, odbyli też pierwszy wspólny trening. Ale czy wytrzyma z nim takie treningi? Maserak tym razem nie odpuści i będzie trenował dużo i ciężko. Będzie chciał zajść daleko. Kolejna porażka w TzG może być dla niego końcem kariery.

Edzia natomiast jest wrażliwa na każde słowo, drobnej budowy piosenkarka  ryczy w najmniej oczekiwanych momentach. Może nie wytrzymać morderczych treningów psychicznie. On zaś  uparty i pracowity. Rafał tańczył z Katarzyną Figurą, której nie traktował jak gwiazdy. Omenaa Mensah po treningach wylewała łzy. Edzia da radę?

 Maserak musi znaleźć inną drogę by dotrzeć do bardzo wrażłiwej Edzi. Tym razem krzyki i kary nie mogą być brane pod uwagę, bo Górniak może mu uciec z treningów.

Wyjdzie coś z tego? Aby nie nowy romans, chociaż …

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.