Z kim była związana Górniak?!

 Edyta Górniak nie ma szczęścia do facetów. Każdy z nich jest zły!


Z kimkolwiek by Edyta nie była związana to potwór.  Czy kolejny jej partner będzie miał więcej szczęścia i nie zostanie oczerniony w mediach?

Kiedy Górniak kończy swój związek z mężczyzną nie zostawia na nim suchej nitki. Ostatnim jakiego oczerniła to jej mąż Darek Krupa, o którym po 5 latach małżeństwa powiedziała, że ją ubezwłasnowolnił.

Darek zbudował mi kryształową klatkę –mówi w jednym z wywiadów. I dodaje: – To, co najbardziej mnie raziło, to ton, w jakim ze mną rozmawiał. Wydawał mi polecenia.

Jednak zanim poznała Darka była w związkach również z innymi mężczyznami , o których nie wypowiadała się najlepiej.

Pierwszym był Darek Kordek. Poznali się w Metrze, od razu się w sobie zakochali. Jednak długo nie żyli ze sobą. Spotkali się po 15 latach, gdy Kordek występował w Jak Oni śpiewają Edzia jako jurorka miała okazję odgryźć się za swoje krzywdy.

Kolejny pan to Piotr Gembarowski. Przez niego dużo płakała. ten Okazał się jasnowidzem i odczytał jej kod z telefonu. Zwykły oszust!

Rozpoznał kod mojego telefonu, który był wyposażony w system pozwalający usłyszeć z zewnątrz, co dzieje się w domu – mówiła.

Później Edzia była z Piotrem Kraśko i Robertem Kozyrą, o nich również nie ma najlepszego zdania.

Czy następny mężczyzna nie będzie się obawiał , że również może zostać potworem? Który zaryzykuje?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.