Z ciemniakami nie dyskutuję !

ImageKochani fani Sary May, chcieliście to macie. Teraz pokażemy Wam co Sara o Was myśli !


Co Sara May ma do powiedzenia swoim fanom? Popatrzcie sami.

Porąbało was?

Chyba was maksymalnie pogięło. Chcecie odpowiedzi na swoje mejle? Myślicie, że ja nie mam co robić tylko z wami z osobna dyskutować? Z ciemniakami nie dyskutuję. Ani w życiu, ani w internecie nie tracę czasu na idiotów.
Do Gosi A. sobie piszcie. Ona szuka przyjaciół wśród internautów i kocha was wszystkich bezgranicznie i odpisuje podobno na wszystkie mejle.

Ja nie poświęcę nawet sekundy na odpisanie na wasze wypociny. Porąbało was?

Chcecie ode mnie odpowiedzi? Jedyne co możecie ode mnie dostać to kopa w dupę!

Nie odbieram wam prawa do krytykowania. Macie szansę wyładować się na moim blogu. Szalejcie i piszcie co chcecie. U mnie nie ma cenzury.

Nie spodziewajcie się jednak, że z 12 latkami będę wchodziła w jakąkolwiek polemikę. Jeszcze z pieluch nie wyszliście, pryszcze na całej twarzy, wielu z was jeszcze się nie całowało a pouczacie mnie jak żyć ?!

Jesteście nudni. Jedyny Wasz problem to czy dostaniecie piątkę czy jedynkę i czy tata za to zleje was pasem i czy na wywiadówce dowie się o waszym jaraniu w toalecie.

Mejle z pytaniami w stylu: dlaczego śmiem krytykować, dlaczego jestem taka a nie inna, skąd się wzięłam i za kogo się uważam są wyjątkowo żenujące i świadczą tylko o waszej głupocie i ptasim móżdżku.

Księżniczka SARA (15:30)

 

Co Wy na to?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.