, , ,  

Wzruszające wyznanie Popowicz, żony Tymochowicza! (video)

 W sieci pojawiło się nagranie Marzeny Popowicz, żony Piotra Tymochowicza, która ujawnia prawdę w mediach o ojcu jej 2,5 letniej córeczki i Tymochowiczu jaką spełnia rolę w tej rodzinie. Musicie to zobaczyć!


Ta wojna między Tymochowiczem a Dodą była zaplanowana już dużo wcześniej a rozmiar jej jest szokujący. Takiego przedstawienia w mediach chyba jeszcze nie było. Doda chyba nie do końca znała prawdę o Trzochu, swojemu koledze, któremu chciała pomóc. We wczorajszym programie Teraz My powiedziała bez większego przejęcia o Tymochowiczu.

Jednak chyba nie do końca wiedziała, że jej kolega gdy Popowicz zaszłą w ciążę, naciskał dziewczynę by ta usunęła ją. W tym samym czasie zapłodnił inną kobietę, fałszował dokumenty, wysyłał obelżywe sms-y.

ona Tymochowicza w filmie jaki zaraz zobaczycie, mówi, że do wyznania prawdy w mediach została zmuszona przez Dodę. Mówi niesamowite rzeczy.

Posłuchajcie sami.

Kilka fragmentów, które poruszą na pewno wielu.

Mam żal do Pawelca, że wraz z Dodą na Balu Dziennikarzy za pośrednictwem kamer wylali pomyje na mnie i na moją rodzinę. Co się później okazało, było dużo wcześniej zaplanowane. Dla mnie prawdziwym ojcem Nataszy jest Piotr Tymochowicz. To on był z nami przez dziewięć miesięcy ciąży. To on się nami opiekował po porodzie.


Jestem zmuszona mówić także o rzeczach dla mnie bardzo przykrych. Dla mnie jako kobiety. O rzeczach intymnych, o których nigdy nikomu nie chciałabym mówić, a zostałam zmuszona przez tych dwoje ludzi. Pawła Pawelca poznałam w bardzo trudnym dla siebie okresie. Zafascynował mnie. Uwodził mnie. Komplementował. Była bardzo miło do momentu, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wtedy powiedział, że mam jedno wyjście – muszę to dziecko usunąć.


Bardzo bał się tego, że jestem w ciąży z nim. I na dowód tego sfałszował dokument w klinice w Berlinie, który mówi o tym, że miałam robione zapłodnienie in vitro z Piotrem Tymochowiczem. Jednocześnie dowiedziałam się też, że inna kobieta jest z tym samym człowiekiem w ciąży. To dziecko urodziło się 3 tygodnie przed Nataszą. Nie chciał tego dziecka uznać. Dopiero kiedy matka tego dziecka wystąpiła do sądu o uznanie ojcostwa, był zmuszony sądownie do uznania. To tyle o miłości Pawelca do mnie i do jego dzieci.

Doda podobno ma adoptowanego brata, nie jest jej rodzonym, uwierzycie?

Co na to Doda, dalej będzie się pchała w tę wojnę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.