,  

Wytwórnie nie chcą wydać płyt Dody

Było ciężko, bo klipy były na głowie naszej dwójki.

O końcu kariery Dody mówi się od dawna, jak sama zauważyła od samego początku , kiedy tylko zaczęła śpiewać. Jednak ten koniec chyba zbliża się szybciej niż ona sama myśli.

Najnowsza płyta artystki nie sprzedaje się najlepiej. Koncertów jest coraz mniej a wytwórnia Universal Music właśnie rozwiązuje z nią umowę. Doda stara się zachować twarz i udaje, że się sprawą nic a nic nie przejmuje.

Było ciężko, bo klipy były na głowie naszej dwójki. Sami musieliśmy szukać sobie sponsorów. Od strony firmy fonograficznej był mały zlewik, musieliśmy sami pocisnąć ten temat. Mój kontrakt już się skończył dzięki Bogu, wszystko musi się kiedyś skończyć. Nie jest mi przykro, życzę firmie wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że oni mi też tego życzą – powiedziała Super Expressowi Doda. To jednak nie wszystko, okazuje się bowiem, że żadna z wytwórni nie chce współpracować z gwiazdą.

Doda nie leży w kręgu naszych zainteresowań, w najbliższym czasie nie przewidujemy współpracy z tą artystką – wyznał przedstawiciel Sony Music Poland.

Zazwyczaj wydajemy artystów, którzy nam osobiście się podobają, nie kierujemy się nigdy marketingiem i prawami show-biznesutwierdzi Mystic Productions, który zajmuje się wydawaniem płyt Behemoth.

Jakub Majoch , menadżer Dody też się jakoś nie przejął kłopotami.

Kiedy będziemy mieli gotową płytę, zaczniemy poszukiwanie, obecnie jesteśmy na etapie luźnych rozmów – powiedział tabloidowi.

Jak zauważyliście, Doda od jakiegoś czasu nie pojawia się już w telewizji, nikt jej nie zaprasza do programów.

Na salonach i w telewizjach mówi się ostatnio dużo o Dodzie. Głównie o tym, że coś z nią jest nie tak. Podobno zarówno TVP, jak i Polsat mają dość jej skandalicznego zachowania, chamskich odzywek, przekleństw i gwiazdorzenia. Drzwi tam ma zamknięte – twierdzi osoba z branży.

Jak myślicie, czy to już koniec kariery Dody?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.