,  

Występ Ich Troje i Mandaryny zawieszony!

Kapif

Wszystkiemu winien prezydent Wrocławia!

Właśnie dostaliśmy informację, że Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz n ie życzy sobie na scenie podczas Sylwestra Mandaryny i Ich Troje. Jak donosi nasz informator, Pan Dudkiewicz zakazał zespołowi pojawiania się na koncercie między innymi gwiazdami. Fani zaczęli pisać do Prezydenta skargi i prośby. Jednak Pan rezydent kasuje wszystkie posty na jednym  z portali społecznościowych.

Wszystko było ustalone, ale ten pan się uparł i bardzo nieładnie postąpił, zakazując występu. Fani robią akcje na Facebooku pisząc do niego. Kliknąłem na oficjalnym profilu prezydenta Wrocławia „lubię to!”. Napisałem: „Czemu Pan usuwa nasze posty?” i dostałem bana (nie mogę go znowu „lubić”, by komentować). Nawet tego Pana nie obraziłem, jak inni którzy otwarcie piszą na jego profilu, że jest tchórzem (regularnie kasuje wszystkie wpisy fanów). Można więc stwierdzić, ze sytuacja jest niezręczna, a prezydent nie fair (najdelikatniej mówiąc) potraktował Michała i Mandarynę, mimo tego że przygotowali już show i wydali kasę na stroje a wszystko z TVP zostało już ustalone. – pisze nasz informator.

Fani Ich Troje i Mandaryny proszą o pomoc, pomagamy, opisując fakt. Mamy nadzieję, że będziemy skuteczni. Bo takiej afery jeszcze nie było!

A tak na marginesie, jaki jest powód zakazu wystąpienia Mandaryny i Michała Wiśniewskiego?

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

5 komentarzy Występ Ich Troje i Mandaryny zawieszony!

You must be logged in to post a comment.