,  

Wyrzucili psa z domu!

ImageTak kochani właśnie Wasza ukochana pyza ze swoim mężem Marcinkiem pozbyli się malutkiego pieska z domu, bo pojawił się mały Adaś.


Kasia Cichopek i Marcin Hakiel jej mąż oddali malutkiego pieska do teściów. Twierdzą, że piesek i Adaś mogą sobie wchodzić w drogę, tzn pies może być zazdrosny o dziecko. Minie trochę czasu kiedy oboje się do siebie przywykną i pies nauczy tolerować niemowlę.

Jednak nas to nie przekonuje. Wpierw psa się przyzwyczaiło , był maskotką Kasi, teraz się odstawiło. A ten tęskni za swoja ukochaną panią. Nie rozumiemy również tego jak takie małe zwierzątko może mieć konflikt z dzieckiem.  Nie będziemy przytaczać argumentów za i przeciw bo dobrze wiemy co i jak. Przyzwyczajone zwierze a szczególnie takie maleństwo to jak członek rodziny .

Tym razem Cichopek postąpiła jak Paris Hilton, pobawiła się a jak już nie potrzebne, odstawiła w kąt. Kasia namówiła Marcina na psa w 2007 roku. Jest to Jack Russell Terier i się zwie Mini. Kiedy kupiła pieska była nim zafascynowana.

Jak mam naprawdę wolną chwilę, od razu się z nią bawię – opowiada aktorka. Do pełni szczęścia potrzebuję jeszcze dobrego jedzenia i dużo snu– podkreśla. 

Było tak

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.