Wyrwał pogodziła się z ojcem

ImageIga Wyrwał opowiedziała smutną historię swoje życia. Czy dzięki niej zdobędzie serca widzów Tańca z gwiazdami?


 Ojciec rozwiódł się z jej matka 12 lat temu. Nie rozmawiała z nim przez ostatnich 6 lat. Dopiero jej występ w Tańcu z gwiazdami zmusił pana Wyrwał do skontaktowania się z córką, który po rozwodzie z panią Wyrwał nie interesował się rodzina. Iga gdy miała 16 lat, wyjechała do Anglii.

W domu nam się nie przelewało. Marzyłam, żeby zostać modelką, żeby pomóc mamie – opowiada o swoich początkach Iga. – Bo w Polsce byliśmy goli i weseli – dodaje z rozbrajającym uśmiechem.

W Anglii pracowała ciężko. W końcu została wziętą modelką. Trafiła do Playboya i została okrzyknięta kobietą o najpiękniejszych piersiach na Wyspach. Za pierwsze zarobione pieniądze sprowadziła mamę do Londynu.

Ojciec odezwał się do Igi dopiero teraz, kiedy ona sama bierze udział w show Taniec z gwiazdami. Nawet siedział na widowni w ostatnim odcinku.

Tata odezwał się do mnie po pierwszym programie na żywo i bardzo się z tego cieszę
– powiedziała nam Iga.

Chwile, kiedy ojciec odwrócił się od niej i jej mamy, były dla Igi bardzo ciężkie. Nie rozumiała, dlaczego to zrobił. Ale teraz nie chowa już w sercu urazy – zapewnia znajomy modelki.

Po programie Iga chciała jak najwięcej czasu spędzić z tatą. Radośnie rozmawiali, śmiali się i znów rozmawiali. W końcu mają parę ładnych lat do nadrobienia.

Fajna historyjka, oby tylko nie chciał od niej kasy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.