Wypoczywali bez dziecka

 Natasza Urbańska po urodzeniu dziecka, córeczki Kalinki zaraz wróciła do pracy.


Natasza do pracy wróciła zaledwie po dwóch tygodniach po urodzeniu dziecka. Obecnie  gra we wszystkich spektaklach Teatru Buffo, przygotowuje się do wydania solowej płyty i zaczyna zdjęcia do kinowej wersji Metra. A to wszystko zajmuje bardzo dużo czasu, co się dzieje w tym czasie z Kalinką? Kalinką w tym czasie zajmuje się niania.

Niania chyba już jest na dobre członkiem rodziny, gdyż para nawet na dwa dni jadąc nad morze na wypoczynek nie zabrała dziecka.

Dwa dni spędzili w Gdyni. Przylecieli samolotem, mieli mnóstwo czasu dla siebie, bo córeczkę zostawili w domu. Nie chcieli nawet na chwilę wybrać się nad morze. Woleli chodzić po centrum i wieczór spędzić we włoskiej restauracji – powiedział yciu na gorąco mieszkaniec miasta.

Natasza kiedyś powiedziała, że chce mieć więcej dzieci. Nas zastanawia po co ? Jedno ma i nie ma dla niego czasu, czy dziecko w ogóle pamięta jak brzmi mamy głos, jak mama wygląda? Kiedyś będzie żałować , że tak postępuje. Wtedy będzie za późno. Nataszy najwidoczniej urlop macierzyński nie jest potrzebny. Chyba nie rozumie w ogóle pojęcia macierzyństwo.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.