,  

Wykorzystali Annę Muchę!

 Pisaliśmy, że Ania Mucha miała stosować preparaty odchudzające, dzięki którym jest teraz szczupła i piękna.


Jak się okazuje Ania Mucha nie zażywała żadnych środków chemicznych , które wspomagają odchudzanie a firma która wykorzystała jej wizerunek zrobiła to bezprawnie.

– Sprawa jest już u prawników. Walczymy z tą stroną internetową od kilku miesięcy – mówi Filip Mecner, menedżer aktorki.

Mój wizerunek został użyty w tej kampanii bezprawnie, bez mojej wiedzy i zgody. Nigdy nie wyrażałam zgody na firmowanie twarzą żadnego preparatu wątpliwego pochodzenia, nie stosowałam i nie stosuję żadnych suplementów diety wspomagających odchudzanie – mówi Anna Mucha.

Mucha schudła dzięki ciężkim ćwiczeniom, odpowiedniej diety i zabiegów kosmetycznych przygotowanych przez specjalistów.

Szczególnie bulwersuje mnie to, że moje nazwisko posłużyło do wprowadzenia w błąd tysięcy kobiet, które szukają cudownych sposobów na zrzucenie kilogramów – zaperza się Ania.

Sprawa zapewne trafi do sądu.

Mucha ma świetny okres. Nie dość, że ładna i "rządzi" w popularnych programach telewizyjnych, to jeszcze bogini Temida ma ją pod czułą opieką. Znowu wygra proces sądowy – mówi "Super Expressowi" Piotr Ostrach, były sędzia i doradca medialny. – Wykorzystanie jej wizerunku do reklamy bez uzgodnienia z nią warunków to ewidentne naruszenie przepisów kodeksu cywilnego i prawa autorskiego – tłumaczy.

Ta sprawa jest już wygraną dla Ani  Muchy.

Trzeba mieć skłonności samobójcze, żeby promować się kosztem celebrytki, która lubi wygrywać. Także procesy – dodaje.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.