, , ,  

Wykorzysta go i rzuci?

 Tego właśnie boją się koledzy Adama Darskiego z zespołu Behamoth. A ten coraz  bardziej ulega Dodzie.


Sytuacja jest zupełnie taka sama jak Radkiem Majdanem. Doda nagrała z byłym mężem teledysk a teraz to samo chce zrobić z Nergalem.

Adam zgodził się na nagranie wspólnej piosenki z Dorotą. Obiecał, że wystąpi z nią w teledysku, nawet w ociekających seksem scenach – powiedział Na żywo jeden z uczestników jej imprezy urodzinowej Dody. To właśnie wspólny występ w nowym teledysku był życzeniem Dody jako prezentu na urodziny.

Znajomi Radka mówią : Na początku znajomości Radek pomagał jej finansowo, płacił za zabiegi upiększające, podróże. Też dał się namówić na występ w teledysku. Gdy Dorota stała się największą polską gwiazdą, zniknął z jej życia.

Znajomi Nergala obserwują parę i są zaniepokojeni, że Adam powtarza te same błędy jego poprzednika. To już nie ten sam Nergal, który teraz bywa na salonach i się u boku Dody lansuje. Chcoiaż zawsze głodny był sławy nie był na nią aż tak pazerny jak teraz.

Adam zawsze był głodny sławy, ale teraz chyba strzela sobie w stopę – twierdzi osoba z branży. Wcale bym się nie zdziwił, jakby Nergal pojawił się w jakimś Tańcu na lodzie albo w jury któregoś z tych idiotycznych programów.

Koledzy z zespołu Adama są pewni, że Doda chce zrobić interes życia.

Pewnie gdyby nie nasze sukcesy, panna Rabczewska nie zainteresowałaby się Adamem – mówi tabloidowi Adam Muraszko, z którym Darski przed laty zakładał zespół Behemoth. Znajomi Dody maja podobne poglądy : Zespół Behemoth odniósł olbrzymi sukces za granicą. A nie jest tajemnicą, że światowa kariera to prawdziwy cel Dody.

Plany o wspólnym nagraniu klipu ze swoją ukochaną Darski umieścił na  forum Behamotha. Jednak wspi dośc szybko zniknął Dlaczego?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.