,  

WYJĄTKOWA PREMIERA Sylvii (video)

Wczoraj w sieci pojawił się nowy teledysk debiutującej na scenie muzycznej Sylvii z gościnnym udziałem rapera Gorzkiego.
Utwór “Odnajdziemy się” od dawna doskonale radzi sobie na listach przebojów stacji radiowych w całym kraju, a także zagranicą.
Piosenka skomponowana przez RobGitarnika oraz Dreamera do słów Mariusza Jasionowicza i Krzysztofa Gorzkiewicza wydaje się być sentymentalna dla samych wykonawców …
“Sylwia z Robertem zaprosili mnie do współpracy, przy okazji ich udziału w tegorocznej edycji Pomaganie jest trendy, jak się później okazało nasz utwór stał się dla mnie najważniejszym utworem spośród kilkuset nagranych przeze mnie wcześniej. Stało się tak, albowiem tekst, który napisałem do swojej zwrotki stworzyłem na podstawie swojego życia, skierowałem go do najbliższej mi osoby, na dodatek udało mi się nagrać to w hotelu, w którym nasza miłość się zaczęła. Tekst pisany prosto z serca i szczerze najwidoczniej dostrzeżony został przez słuchaczy, którzy głosują na nasz numer” – zdradza Gorzki.
Sylvia wzięła wcześniej również udział w projekcie “Pomaganie jest trendy III”, gdzie zaśpiewała w jednym utworze z takimi artystami jak Michał Wiśniewski, Sara Chmiel, czy Radek Liszewski (Weekend)
“To mój pierwszy teledysk, a zarazem świetne doświadczenie. Cieszę się, że właśnie do tego utworu zrobiliśmy teledysk, ponieważ tekst idealnie odzwierciedla myśli, które często każdego z nas nachodzą” – powiedziała Sylvia
Sylvia rokuje na gwiazdę, natomiast sam utwór może się stać hitem tegorocznych wakacji, pod warunkiem, że do tej pory stopnieje śnieg :- )

 

Wydawcą singla jest wytwórnia My Music
 
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.