,  

Wygląda gorzej od Rutowicz

 Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska znowu oceniają gwiazdy , tym razem dostało się Iwonie Węgrowskiej.


Horodyńska i Malinowska wypomniały Węgrowskiej jej różową kreację z Sopot Hit Festiwalu. Stylistki powiedziały, że Iwona wyglądała gorzej niż Jola Rutowicz!

Stylistki swoje opinie na temat ubiorów gwiazdek omawiają na łamach Party. Największą wpadkę miała tym razem Węgrowska, która podczas występu w Sopocie niezbyt dobrze wypadła a swój zły występ tłumaczyła tym,  że ktoś chciał jej zaszkodzić i dolał jej coś żrącego do napoju.

Daj mi spokój. Czytam właśnie książkę, "Jak wyleczyć złamane serce". Tam jest ćwiczenie: jak chcesz o kimś zapomnieć, to wyobrażasz sobie tę osobę coraz mniej wyraźnie. Postać jest coraz bardziej zamglona i nagle znika. wiczę codziennie po 20 minut, bo nie chcę pamiętać tego, co tu widzę – podsumowała Horodyńska.

Rozumiem, że Iwonie dolał ktoś kwasu do napoju i nie mogła śpiewać, ale czego jej musieli dolać, żeby się tak ubrała? Hit czy kit? No dobra, to nie jest podchwytliwe pytanie. To jest taka różowa landrynka i… nic więcej. Iwona wygląda gorzej niż Jola Rutowicz!!! I co? Teraz ja będę ta wredna – stwierdziła Malinowska.

Jesteśmy skończone. porównałyśmy kogoś do Joli R.– dodała z żalem Horodyńska.

Nie do końca podobna do Joli, nie ma konia ani tipsów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.