,  

„Wydoiła mnie, Edytę i Marinę „-Doda o Mai Sablewskiej

Kapif/Mazur

Wojna dopiero się rozkręca!

Wszystko się zaczęło od rozdania nagród przez jeden z portali plotkarskich. Można by powiedzieć, że to ten portal zaprosił Dodę i Maję Sablewską na imprezę i to ona sprowokował do takiej sytuacji jaką dziś mamy. Jednak to tylko spekulacje. Prawdą jest, że od tej pory Doda, atakuje swoją byłą menadżerkę, ta na razie nie odpowiada.

– Ona zrobiła to specjalnie i teraz śmieję się z tego, że wszyscy myślą, iż jest taka szlachetna, dobra i obiektywna. Prawda jest taka, że myśli dokładnie odwrotnie, a to jest jej tani i przebiegły chwyt. Kolejny zresztą, który w ogóle na mnie nie działa, w ogóle jej nie wierzę, w jej słowa. Znam ją 6 lat i dokładnie wiem, co miała na celu – powiedziała „Super Expressowi” Doda.

– Szczerze mówiąc, żenada. Mogłaby być sobą i powiedzieć: Dzięki! Dzięki Dodzie, dzięki Edycie (Górniak – przyp. red.) i Marinie. Wylansowałam się na was, trochę was wydoiłam i oszukałam, ale dzięki temu jestem tu, gdzie jestem, bo takie są moje marzenia, a teraz po prostu spadam – takimi ostrymi słowami Doda określiła całą sytuację.

Będzie odpowiedź Majki?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.