, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  

Wydarzenia 2010 roku

Od rozwodu Edyty Górniak po koncert sylwestrowy gwiazd.

Edyta Górniak, która po wielu latach małżeństwa rozwiodła się z Darkiem Krupą, a która w końcu wzięła udział w Tańcu z gwiazdami i podobno weszła do studia by odmieniona nagrać nową płytę, w którą wszyscy ciągle wątpią by powstała.

Choroba Nergala, o której on sam i cały świat dowiedział się w czerwcu 2010. Działalność Dody, by zebrać jak największą ilość chętnych do oddania szpiku dla chorych na białaczkę.

Mimo choroby narzeczonego, Doda w tym roku zagrała koncerty, które obiecała swoim fanom. Nową płytę przełożyła na wiosnę 2011. I w końcu przeszczep Nergala w grudniu.

Ania i Michał Wiśniewski , rozwód i odejście z Ich Troje kolejnej wokalistki. Pranie brudów w mediach, nowi partnerzy Michał Dominika Tajner-Idzik pochodząca z bardzo bogatej rodziny i spłukany Wiśnia. Dominika zostaje menadżerką zespołu Ich TrojeAnia również już w nowym związku.

Michał zostaje w końcu menadżerem byłej żony, Mandaryny, która nagrywa nową płytę. Wiśniewski nagrywa krążek z poezjami. Drzwi Wrocławia zostają przed nim i Mandaryną na koncert Sylwestrowy zamknięte.

Anna Mucha, to wulkan nie kobieta. Wygrała Taniec z gwiazdami, nie siadła jednak na laurach. Była jurorką You Can Dance, zagrała w nowym serialu Prosto w serce oraz w Oh Karol2. Ma w sobie tyle energii, że mogła by robić za elektrownię. To na pewno kobieta sukcesu, która wykorzystuje swoją dobrą passę.

Nie powiodło się za to Julii Kamińskiej, która pojawia się jedynie u boku brata, który rozpoczął swoją przygodę a show-biznesem.

Rozwód Doroty Gardias z mężem Konradem Skórą. Ten związek nie miał szans, po tym jak pogodynka wygrała show TzG i stała się sławna. Kariera Doroty była ważniejsza niż małżeństwo.

Ślub Mateusza Damięckiego to jedno z tych milszych wydarzeń. Przystojniak niestety już jest zaobrączkowany z piękną Patrycją Krogulską.

Skandal w Gryficach , który wywołała Paulla. Oskarżyła organizatorów, że byli w stanie nietrzeźwości, przerwała koncert, twierdząc, że poraził ją prąd od mikrofonu. PO tym wydarzeniu zniknęła na dobre z mediów. Pojawiła się niedawno z teledyskiem do nowego utworu.

Weronika Marczuk i Tomek Agent ciągle na topie. Po tym jak została aresztowana przez CBA, napisała książkę Chcę być jak agent. Zaraz po tej publikacji odezwał się sam agent, który wszystkie wydarzenia z tamtego okresu opisał w swoje książce Agent Tomek- Spowiedź. Ta historia jeszcze nie ma swojego końca. Na pewno o niej jeszcze usłyszymy.

Weronika Rosati w końcu dostała propozycję z zagranicy do nowego francuskiego serialu. Ale to nie wszystko , zagrała już u boku Sharone Stone, przed nią nowe wyzwania. Dostała propozycję zagrania z Benicio Del Toro. Ale to nie koniec na tym. Już niedługo znowu usłyszmy o nowych obrazach w jakich zagra młoda Polka.

Ilona Felicjańska, jej pijacki rajd samochodem, rozbicie innych pojazdów, kajanie się w mediach i usilne próby powroty na szczyt show-biznesu, który jest bezwzględny dla takich ludzi.

Ewa Minge pokazuje swoje kreacje w Paryżu i w Nowym Jorku. Odnosi sukces.

Alicja Bachleda-Curuś , rozpada się jej związek z Irlandczykiem , hollywoodzkim aktorem Colinem Farrellem. Aktorka ma dość fabryki snów i chce wrócić do Europy by tu poszukać nowego menadżera i pracy.

Wielkim wydarzeniem tego roku na pewno jest ślub Joanny Liszowskiej z milionerem Olą Serneke, szwedzkim milionerem. Aktorka teraz ma dwa domy, w Polsce i Szwecji. Szwedzi początkowo myśleli, że żona ich rodaka pracuje w porno filmach. Teraz patrzymy kiedy będzie w ciąży.

O kim nie napisaliśmy? Zapraszamy do uzupełnienia wydarzeń w komentarzach. Najciekawsze będą zebrane i opublikowane na pierwszej stronie Gadulka.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Wydarzenia 2010 roku

You must be logged in to post a comment.