, , ,  

Wybierz wybitne Polki w plebiscycie Agaty Młynarskiej 3 RAZY ONA

Doceń piękne strony kobiety!

Martyna Wojciechowska, Maja Wolna, a może Agnieszka Cegielska? Która z nich zwycięży w plebiscycie „3 RAZY ONA” zainaugurowanym przez Agatę Młynarską w 2012r.? Ruszyło głosowanie na portalu onaonaona.com.

 

Wielkimi krokami zbliżają się drugie urodziny portalu OnaOnaOna.com – Piękne strony kobiety, autorskiego projektu Agaty Młynarskiej.  Z tej okazji dziennikarka zdecydowała się kolejny raz uhonorować kobiety, które osiągnęły prawdziwą pełnię kobiecości realizując się w trzech najważniejszych rolach:

 

ONA w rodzinie i w domu,

ONA w pracy i sukcesach zawodowych,

ONA w pasji tworzenia i zmiany świata na lepsze.

 

Co łączy założycielkę i szefową Fundacji św. Jana Jerozolimskiego, aktorkę filmową i teatralną, pełnomocniczkę prezydent Łodzi ds. równego traktowania i prezenterkę telewizyjną? Wszystkie w swoim życiu z sukcesem zachowują równowagę między rodziną a pracą, odnoszą sukcesy zawodowe, dbają jednocześnie o rodzinne więzi i zostały nominowane do II edycji plebiscytu „3 RAZY ONA”. Honorowy Patronat nad plebiscytem objęła po raz kolejny Małżonka Prezydenta RP p. Anna Komorowska.

 

W II edycji plebiscytu „3 RAZY ONA” nominowane zostały:

 

Małgorzata Braunek – aktorka filmowa i teatralna, nauczycielka zen,

Agnieszka Cegielska  – dziennikarka radiowa i telewizyjna, prezenterka pogody,

Stanisława Celińska – aktorka teatralna i filmowa,

Halina Janowska-Giłka – dyrektorka Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „Łuczniczka”,

Joanna Radziwiłł – szefowa Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego i Pracowni Psychologicznej,

Bogna Stawicka – pełnomocniczka prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej ds. równego traktowania,

Martyna Wojciechowska – prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka,

Maja Wolna – artystka, zdobywczyni złotego medalu na Międzynarodowym Biennale Plakatu w Warszawie.

 

Zapraszamy do poznania bliżej kandydatek i oddania głosu na jedną z nich na stronie: http://www.onaonaona.com/ona/start-juz-w-srode-3-x-ona-to-bedzie-twoj-wybor/.

 

Nominacje zgłosiła Kapituła Honorowa Plebiscytu, w której skład wchodzą autorytety z dziedziny życia społecznego, mediów, polityki i nauki: Henryka Krzywonos-Strycharska, Magdalena Środa, Henryka Bochniarz, Beata Jarosz, Beata Tyszkiewicz, Joanna Fabisiak, Kayah, Nina Terentiew, Violetta Nowak, Ilona Łepkowska oraz Agata Młynarska. 

 

Dwa lata funkcjonowania portalu to wielki sukces autorki i społeczności skupionej wokół serwisu. OnaOnaOna.com – Piękne strony kobiety to więcej niż portal. To społeczność, którą jednoczy Agata Młynarska, a także miejsce spotkań kobiet, które potrzebują rzetelnej informacji, rekomendacji, inspiracji i ciekawej rozmowy. To również wyjątkowo aktywna grupa wspaniałych kobiet – aktywnych i pełnych energii do działania. Skupia już ponad 3 tysiące aktywnych użytkowniczek.

 

Uroczyste wręczenie nagród z udziałem Kapituły Honorowej plebiscytu odbędzie się we wtorek 16 kwietnia 2013 roku w restauracji AleGloria przy Placu Trzech Krzyży 3 w Warszawie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.