Wszyscy mają dość faceta Paulli

 Współpracownicy Paulli maja dość jej faceta, którego piosenkarka lansuje.


Paulla związała się z Rafałem Wojtysiakiem zaraz po rozstaniu się z ojcem swojego dziecka Adamem Konkolem.

Na swoim blogu Paulla opisuje swojego faceta, jaki jest wspaniały dla niej i jej syna i już niedługo planują zaręczyny i ślub. I wszystko było by OK, gdyby nie to, że Rafał nie opuszcza ani na krok Paulli. Wszędzie chodzi z nią. Ostatnio poszedł z Paullą do studia gdzie był Adam, który nadal pisze piosenki dla Paulli.

Awantura wisiała w powietrzu. Konkol zachował się dyplomatycznie, bo nie wziął z sobą swojej żony Angeliny i nie reagował na słowne zaczepki. Gdyby do tego doszło, nie wiem czy w ogóle coś byśmy nagrali. Konkol podpisał kontrakt z Paullą na trzy płyty a zerwanie tej umowy grozi poważnymi konsekwencjami – donosi informator ycia na gorąco.

Wytwórnia Universal również ma dość Wojtysiaka.

Nie wiadomo dlaczego stara się go lansować, kiedy to jej wizerunek wymaga sporo pracy – czytamy w tygodniku.

Paulla chciała wystąpić w jednym z tygodników we wspólnej sesji zdjęciowej z modelem. Jednak w porę jej wybito ten pomysł z głowy. Jednak wszyscy przypuszczają,  że to tylko k westia czasu.

A tak na marginesie, kim jest ta Paulla? Gdy wystąpiła u Majewskiego, sam prowadzący za jej gadaniem nie nadążał. Gadała jak nakręcona i właściwie nie wiadomo o co jej chodziło. Jak to często mówicie drodzy czytelnicy… żenada!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.