,  

„Wszyscy jesteśmy winni” – Kayah o Whitney Houston

Winni? Czego?

W ostatnim czacie odeszło od nas wielu wspaniałych artystów, Polskie gwiazdy każda z nich żegnają na swój sposób. Wyjątkowe przemyślenia na temat śmierci  Whitney Houston, Michaela Jacksona czy Amy Winehouse ma Kayah, która twierdzi,, że wszyscy odpowiadamy za ich odejście.

Przypadek Whitney jest piekielnie smutny. oto dowód,że można mieć wszystko i nic. Że bez miłości, lub z tą toksyczną leży się na dnie. Że ci , którzy świecą uśmiechem dla tysięcy na scenie przeżywają traumy samotności, bo większość nie widzi w nich ludzi tylko płaski obrazek, jaki jest im podawany przez media. Prawda jest taka, że to my wszyscy jesteśmy winni tych tragedii. My, plotkując, oceniając, wymagając, pokazując palcami bez zrozumienia i współczucia!!! Chcemy coraz więcej i lepiej, podane na tacy, podniecamy się sensacjami, śledzimy fakty z czyjegoś życia, nieraz z dziką satysfakcją, że się coś nie udało, czyż nie? Potrafimy bałwochwalczo wynosić kogoś na piedestał, po to by za chwilę go zrzucić w otchłań niebytu… Wystarczy się tylko zestarzeć… Jakbyśmy wszyscy umieli oprzeć się grawitacji!!!! To nasza wina. I tak długo, jak nie będziemy sobie z tego zdawać sprawy, nic się na tym świecie na lepsze nie zmieni. A raczej będziemy się posuwać jak po równi pochyłej, w dół. Warto się nad tym zastanowić – napisała na swoim profilu na portalu społecznościowym wokalistka.

Zgadzacie się z piosenkarką?  A może nadmiar kasy uderza do głowy gwiazdom?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)

1 osoba skomentowała artykuł: „Wszyscy jesteśmy winni” – Kayah o Whitney Houston

  • Kasia

    każdy odpowiada za siebie. Jeśli decydujemy się na życie z uzależnionym, to też NIKOGO (artystów też to dotyczy)to nie usprawiedliwia. Chcesz ćpać – ćpaj, ale przecież wiedza na temat konsekwencji jest już znana, powszechna. Chcesz pić – pij, chcesz palić – pal. ALE KONSEKWENCJE musi ponieść każdy. Kayah ma problemy z uzależnieniem, jest coraz starsza, utożsamia się się z Whitney, nie dziwię się ale JA NIE JESTEM ODPOWIEDZIALNA, ŻE artysta musi pić, musi ćpać… Mnie plotki nie interesują, te oskarżenia są śmieszne.

You must be logged in to post a comment.